سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » آغاز فیلم برداری فیلم ((ساکن طبقه وسط))شهاب حسینی از اول شهریور.

آغاز فیلم برداری فیلم ((ساکن طبقه وسط))شهاب حسینی از اول شهریور.

سینما کده

cinema-sta

ساکن طبقه وسط

هم اکنون پیش‌تولید این فیلم در حال انجام است و به زودی عوامل و بازیگران مشخص خواهند شد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این فیلم ابتدای شهریور ماه کلید می‌خورد.

قرارست فیلمبرداری “ساکن طبقه وسط” در تهران و کاشان انجام گیرد.

شهاب حسینی در کنار کارگردانی در این فیلم، نقش اصلی را هم برعهده دارد. شنیده‌ها حاکی از آن است که وی از حضور بازیگران تئاتر در این فیلم بهره می‌برد البته فیلم بسیار پر بازیگر و پر لوکیشن خواهد بود. این فیلمنامه درباره یک نویسنده جوان است که وارد یک خانه سه طبقه می‌شود و در آن خانه درگیر اتفاقاتی خواهد شد.

به نوعی فیلم یک طنز فلسفی است و قرار بوده پیش از این توسط محمدهادی کریمی با بازی شهاب حسینی ساخته شود که این امکان فراهم نشد. با توجه به علاقه شهاب حسینی به متن در نهایت خود او تصمیم گرفت فیلمنامه را به عنوان اولین تجربه کارگردانی‌اش جلوی دوربین ببرد.

وی هم اکنون برای ساخت “ساکن طبقه وسط” پروانه ساخت گرفته و تهیه‌کننده آن امیر سماواتی است. البته در دوره‌ای نام حسن دادخواه به عنوان تهیه‌کننده مطرح شده بود که در نهایت وی امکان همکاری با این پروژه را نیافت.

محمد هادی کریمی و شهاب حسینی پیش از این در فیلم “برف روی شیروانی داغ” نیز با هم همکاری داشته‌اند. فیلمنامه “ساکن طبقه وسط” ۳۸ نقش متفاوت دارد و یک کار سینمایی پر کاراکتر محسوب می‌شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top