خانه » اخبار سینما وتلویزیون » آمار فروش فیلم های روی پرده سینما.

آمار فروش فیلم های روی پرده سینما.

سینما کده

cinema-amar

آمار فروش فیلم ها

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی «شهر موشها 2» به کارگردانی مرضیه برومند بعد از گذشت 10 روز با فروش کلی یک میلیارد و 850 میلیون تومان در صدر جدول فروش سینما قرار گرفت.

فیلم سینمایی «شهر موشها 2»

فیلم سینمایی «شهر موشها 2» به کارگردانی مرضیه برومند بعد از گذشت 10 روز به فروش کلی یک میلیارد و 850 میلیون تومان رسید.

این فیلم سینمایی در تهران یک میلیارد و 220 میلیون تومان و  در شهرستان ها 630 میلیون تومان فروخت. «شهر موش ها 2» در حال حاضر در 55 سالن در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی شخصیت های قدیمی آن مانند کپل، نارنجی، دم دراز، عینکی و … بزرگ شده اند، تشکیل خانواده داده و درگیر زندگی روزمره هستند. در این میان «اسمش رو نبر» دوباره به شهر آنها حمله می کند و این بار بچه ها هستند که از شهر محافظت می کنند.

فیلم سینمایی «کلاشینکف»

و اما فیلم سینمایی «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی نیز تا پایان جمعه 14 شهریور ماه، بعد از گذشت 40 روز از نمایش به فروش کلی یک میلیارد و 700 میلیون تومان رسید. این فیلم سینمایی در تهران یک میلیارد و 100 میلیون تومان و در شهرستان ها 600 میلیون تومان فروخت. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون ساعد سهیلی، رضا عطاران، فرهاد اصلانی، جمشید هاشم پور، شهرام حقیقت دوست، جواد عزتی، شقایق فراهانی، اندیشه فولادوند حضور دارند.

«کلاشینکف» در مورد جوان سربازی است که خواهرش مورد آزار و اذیت افرادی ناشناسی قرار می‌گیرد و وی با شنیدن این خبر با سلاح کلاشنیکفی که به منظور حفاظت از یک بانک تحویل وی داده شده است، ترک پست کرده و به منظور انتقام‌گیری از این افراد، در پی آنها می‌شود.

فیلم سینمایی «ردکارپت»

فیلم سینمایی «ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران نیز به فروش کلی 3 میلیارد و 115 میلیون تومان بعد از گذشت 56 روز دست یافت. این فیلم سینمایی در تهران یک میلیارد و 865 میلیون تومان و در شهرستان ها یک میلیارد و 250 میلیون تومان فروخت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک عاشق سینما برای ملاقات با یکی از کارگردان های معروف جهان (استیون اسپیلبرگ) خود را در ایام برگزاری جشنواره کن به آنجا میرساند….

رضا عطاران، جمال هاشمی، علی سرتیپی، سوسن پرور مارک انصاری، امیر نوری و … از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فیلم سینمایی «امروز»

آمار فروش فیلم سینمایی «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی تنها تا پایان روز پنجشنبه 13 شهریور ماه آماده بود. فروش فیلم «امروز» فروش فیلم «امروز» در تهران به 841 میلیون و در شهرستانها به 250 میلیون تومان رسیده است. فروش روز پنجشنبه 13 شهریور این فیلم فقط در تهران 222 میلیون تومان بوده است. همچنین این فیلم در شهرستانها به فروشی معادل 250 میلیون تومان رسیده است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، مریم توکلی، گیتی قاسمی و … حضور دارند.

فیلم «امروز» به صورت همزمان در 13 سینما در تهران و 13 سینما در شهرستان اکران شده است.

در خلاصه داستان «امروز» آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار، در پایان یک روز کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظار اوست.

 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top