سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » «آنجلینا جولی»‌ در جلسه شورای امنیت به دفاع از زنان جهان پرداخت

«آنجلینا جولی»‌ در جلسه شورای امنیت به دفاع از زنان جهان پرداخت

سینما کده

article-2347612-1A7C76BF000005DC-768_634x664

سینما کده؛ به عنوان یک بازیگر برجسته سینما ، «آنجلینا جولی»‌ در حال حاضر در حکم یک نماینده ویژه پناهندگان ، قدرت نظر دادن در مجمع عمومی سازمان ملل و شورای امنیت را نیز دارد.

او که اخیرا برای عمل جراحی پیشگیرانه سرطان سینه مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود ، روز گذشته با حضور در جلسه شورای امنیت سازمان ملل بار دیگر سوژه جدید اخبار شد.

«جولی» به عنوان سفیر وی‍‍ژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در این جلسه حضور یافت و خواستار مقابله دولت ها با تجاوز جنسی در کشورهای جنگ زده شد.

او در جلسه شورای امنیت با اشاره به افزایش میزان سوءاستفاده های جنسی از زنان و دختران در کشورهای جنگ زده گفت : صدها هزار نفر از زنان و کودکان و حتی مردان در کشورهای جنگ زده مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گیرند.

وی همچنین با انتقاد از قدرت های حاضر در شورای امنیت ، از قصور آنها برای مقابله با تجاوزات جنسی در کشورهای جنگ زده انتقاد کرد و گفت: ۶۷ سال از تأسیس شورای امنیت می گذرد ولی جنگ و درگیری همچنان در جهان ادامه دارد. شورای امنیت باید فکری برای قربانیان جنسی در دوران جنگ بکند و در غیر این صورت این تراژدی ترسناک همچنان ادامه خواهد داشت و نسلهای آینده را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

جولی در ادامه حضورش در جلسه شورای امنیت  با دیپلمات ها و سران حاضر ملاقات کرد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top