سینما کده سینما کده
خانه » اخبار انیمیشن » ساخت انیمیشن «یخ زده۲» رسما تایید شد.

ساخت انیمیشن «یخ زده۲» رسما تایید شد.

سینما کده

an-frzon

انیمیشن «یخ زده۲»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش جنیفر لی و کریس باک، کارگردانان انیمیشن «یخ زده» اعلام کردند که هیچ ایده ای برای ساخت قسمت دوم اثر برنده اسکارشان ندارند. اما ظاهرا فشار «لانه موش»( لقب استودیوی دیزنی) نشینان به نداشتن ایده سازندگان برتری یافته. در جلسه آخر هفته سهامداران، جان لستر، باب ایگر و جاش گد رسما ساخت قسمت دوم «یخ زده» را اعلام کردند. اگرچه در این مرحله هنوز چیزی از داستان، عوامل یا حتی تاریخ اکران احتمالی مشخص نیست.
از آنجایی که جنیفر لی و کریس باک به جز ساخت قسمت اول «یخ زده»، انیمیشن کوتاه «تب یخ زده» را هم کارگردانی کرده اند شانس آنها برای نشستن روی صندلی کارگردانی این پروژه جاه طلبانه بیش از کسان دیگر بود. این موضوع توسط جان لستر هم تایید شده و آنها کارگردانی قسمت دوم را هم بر عهده خواهند داشت. پیش بینی می شود که این اثر دو سال دیگر به اکران جهانی برسد.
انیمیشن «یخ زده» با موج تحسین مخاطبان و منتقدان مواجه شد و توانست عنوان پر فروش ترین انیمیشن تاریخ کمپانی دیزنی را هم بالاتر از «شیر شاه» افسانه ای به دست آورد. این فیلم همین طور دو جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال و بهترین ترانه را هم به خودش اختصاص داد تا موفقیت هایش کامل شود. کارگردانان «یخ زده» ، انیمیشن کوتاه «تب یخ زده» را برای امسال آماده کرده اند که می تواند برایشان در نهایت اسکار بهترین انیمیشن کوتاه سال را هم به ارمغان آورد. «تب یخ زده» قبل از فیلم سیندرلا در سالن های سینما اکران می شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top