سینما کده سینما کده
خانه » اخبار تئاتر » بازار تئاتر کودک ۸ تیر آغاز می‌شود .رونمایی از عروسک کشورهای دنیا از ۸ تیر ماه.

بازار تئاتر کودک ۸ تیر آغاز می‌شود .رونمایی از عروسک کشورهای دنیا از ۸ تیر ماه.

سینما کده

t-kon

بازار تئاتر کودک ۸ تیر

به گزارش سینما کده بازار تئاتر کودک و نوجوان شنبه ۸ تیر با اهدای عروسک‌های ملی کشورهای مهمان حاضر در بازار آغاز می‌شود و مراسم گشایش رسمی این فعالیت یکشنبه ۹ تیر با حضور مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

بازار تئاتر کودک و نوجوان با دو برنامه جنبی اهدای عروسک‌های ملی کشورهای میهمان حاضر در بازار از جمله آرژانتین، هند، کرواسی، آلمان، نروژ، عراق و افغانستان و برپایی دومین سمینار “نگاهی به تئاتر کودک و نوجوان امروز” با تمرکز بر تاثیرات کاربردی درام بر دنیای کودک و نوجوان و با هدف ارتقای سطح آگاهی‌های متخصصان این حوزه شنبه ۸ تیر برگزار می‌شود.

دبیر سمینار قطب‌الدین صادقی است و علاوه بر وی اکرم قاسمپور و یدالله آقا عباسی اعضای هیات علمی، این سمینار محسوب می‌شوند که پس از بررسی مقاله‌ها ۱۱ اثر را معرفی کردند.

مراسم افتتاحیه “بازار تئاتر کودک و نوجوان” یکشنبه ۹ تیر ساعت ۱۰ صبح با حضور سیدصادق رضایی، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیران سازمان‌های شرکت کننده در بازار، جمعی از مسوولان شرکت پست، معاونان و مشاوران ستادی کانون برگزار می‌شود.

این مراسم با رونمایی تمبر بازار که توسط فرزانه بابایی طراحی شده و اجرای نمایش آیینی سنتی توسط کودکان و نوجوانان با عنوان “ساروج کوبی” همراه است.

حرکت نمایش سیار همزمان با بازار کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیش از ۴ دهه است که به صورت سیار برای گروه کودک و نوجوان در سراسر کشور از دورترین مناطق مرزی تا شهرهای نزدیک اجرای نمایش داشته است و به مناسبت برگزاری “بازار تئاتر کودک و نوجوان” نمایش سیار کانون در راستای دسترسی آسان به نمایش و با شعار “امروز کودکی را به تئاتر ببریم” اجرای نمایش دارد.

دو نمایش”قصه امروز ما” و “بچه‌های ایران” به کارگردانی مهدی قلعه هر روز در دو سانس ۱۸ و ۱۹:۳۰ در بوستان ولایت، پارک لاله، بوستان جوانمردان، بوستان نهج البلاغه و شهرری میزبان کودکان و نوجوانان و تمام علاقه‌مندان حوزه نمایش است. نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۶ تا ۱۱ تیر همزمان با بازار تئاتر کودک و نوجوان در تهران اجرا دارد.

بازار تئاتر کودک و نوجوان با شعار”امروز، کودکی را به تئاتر ببریم”با دبیری مجید امرایی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top