سینما کده سینما کده
خانه » اخبار تئاتر » حضور بیش از ۳۵ گروه نمایشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان.

حضور بیش از ۳۵ گروه نمایشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان.

سینما کده

t-kn

 تئاتر کودک ونوجوان

مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام کرد: امسال بیش از ۳۵ گروه نمایشی در جشنواره حضور خواهد داشت.

ـ علاقه مندان کودک و نوجوان ۷ تا ۱۵ ساله برای ثبت نام در آزمون گزینش داوران نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان تا ۱۸ شهریور ماه فرصت دارند.

خسرو بیات در جمع مسئولان کمیته های اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال هشت گروه نمایشی در بخش کودک، هشت گروه در بخش نوجوان، هشت گروه در بخش خیابانی و هشت گروه در بخش بین الملل جشنواره حضور خواهند داشت. همچنین در بخش ویژه جشنواره گروه های نمایشی به اجرا می پردازند و بخش جنبی جشنواره نیز با برنامه های متنوع پربار تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: تاکنون نزدیک به ۲۰۰ گروه نمایشی متقاضی شرکت در بخش مسابقه ایران بودند که این تعداد نسبت به سال های گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از رشد آثار نمایشی تولید شده در همدان برای شرکت در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان امسال خبر داد و گفت: از استان همدان نه گروه نمایشی در بخش مسابقه ایران و شش گروه نمایشی در بخش خیابانی برای حضور در جشنواره آمادگی خود را اعلام کرده اند که این آمار بیانگر روند رو به رشد فعالیت گروه های نمایشی کودک در همدان است.
بیات در پایان اعلام کرد: نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان امسال از ۱۶ تا ۲۲ مهر ماه در شهر همدان و تمام شهرستان های استان برگزار می شود.

آغاز ثبت نام داوران کودک و نوجوان جشنواره نوزدهم

علاقه مندان کودک و نوجوان ۷ تا ۱۵ ساله برای ثبت نام در آزمون گزینش داوران نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان تا ۱۸ شهریور ماه فرصت دارند.
به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، ستاد برگزاری نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از بین علاقه مندان کودک و نوجوان دختر و پسر ۷ تا ۱۵ ساله برای داوری در این جشنواره ثبت نام می کند.
داوطلبان می توانند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی به محل دبیرخانه جشنواره واقع در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی همدان مراجعه و در آزمون گزینش داوران کودک و نوجوان شرکت کنند.
لازم به ذکر است علاقه مندان داوری در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان می توانند از ۸ تا ۱۸ شهریور ماه جاری در ساعات  ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹ به دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top