سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » ادامه فیلم برداری سریال «معراجی‌ها» در یک دانشگاه

ادامه فیلم برداری سریال «معراجی‌ها» در یک دانشگاه

سینما کده

cinema-merg

ادامه فیلم برداری سریال «معراجی‌ها» در دانشگاه آغاز شد و مهرداد ضیایی و رضا رویگری در نقش استاد دانشگاه «معراجی‌ها» از امروز تا ۱۰ روز آینده مقابل دوربین خواهند بود.
ادامه تصویربرداری سریال «معراجی‌ها» در دانشگاه آغاز شد و مهرداد ضیایی و رضا رویگری در نقش استاد دانشگاه «معراجی‌ها» از امروز تا ۱۰ روز آینده مقابل دوربین خواهند بود.
مهرداد ضیایی، رضا رویگری، محمود عزیزی، علی صادقی ، امیر نوری و علی صادقی نیما شاهرخ شاهی، حسین مهری ،کاوه خداشناس، اصغر نقی زاده ، سمانه پاکدل و حدیثه تهرانی بازیگرانی هستند که امروز مقابل دوربین «معراجی‌ها» می‌روند.
تصویر برداری این سریال ۲۶ قسمتی که مسعود ده نمکی کارگردانی آن را برعهده دارد تا ۱۰ روز آینده در لوکیشن دانشگاه ادامه خواهد داشت.
داستان معراجی ها درباره تصمیم به خاکسپاری تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه‌ها ست اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند و گروهی از دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می‌شوند….
عوامل دست اندرکار این سریال که در گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک تولید می شود عبارتند از: تهیه کننده : سید محمود رضوی، کارگردان : مسعود ده نمکی، مدیر تصویربرداری:فرشاد گل سفیدی، صدا بردار: مرتضی اصلان زاده، موسیقی:امیر توسلی، دستیار اول کارگردان: نورالدین گودرزی، گروه کارگردانی:افشین آقایی، غزل عبدی، دستیار برنامه ریز:کامیاب متولی، مجریان گریم:مسعود طرقبی، مهناز جیباد.
News by: Tasnim
Post By : Cinemakade

Cinemakade © 2018 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top