سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » تصویربرداری فیلم «ایران برگر» جوزانی به انتخابات شوراها و مناظره‌ رسید.

تصویربرداری فیلم «ایران برگر» جوزانی به انتخابات شوراها و مناظره‌ رسید.

سینما کده

cinema-iranb

فیلم «ایران برگر»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تصویربرداری فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در روستای کیگا در محمدوه امامزاده داود همچنان ادامه دارد و با ضبط بخشی از سکانس‌های انتخابات شوراها کلیه بازیگران این فیلم جلوی دوربین رفتند.

این فیلم که با فیلمبرداری بخش‌های بیرونی و خیابانی کار خود را شروع کرده بود تا به امروز حدود ۱۵ درصد کار تصویربرداری‌اش تمام شده و عوامل در لوکیشن اصلی خود حضور دارند.

در لوکیشن امروز سکانس‌های مربوط به انتخابات و مناظره بین امرالله خان و فتح الله خان با بازی علی نصیریان و محسن تنابنده گرفته شده و کلیه هنرمندان اصلی و فرعی این فیلم برای انتخابات شوراها در میدان روستا جمع شده‌اند و به ایفای نقش خود پرداختند.

گروه فیلمبرداری «ایران برگر» در روزهای آینده به لوکیشن‌های معدن سنگ و قبرستان در حوالی امامزاده داود می‌روند و صحنه‌های مربوط به آن را فیلمبرداری می‌کنند.

این فیلم پربازیگر که قرار است بیش از ۳۰ هنرمند در آن ایفای نقش کنند حدود ۴۳ جلسه فیلمبرداری دارد و تا دو ماه آینده تصویربرداری می‌شود.

علی نصیریان (امرالله خان)، محسن تنابنده (فتح‌الله خان)، احمد مهران‌فر(رهام)، حمید گودرزی (سهراب)، گوهر خیراندیش (ننه نبات)، فریبا متخصص(ننه حیات)، سحر جعفری جوزانی(ماهگل)، سیاوش چراغی‌پور(آقای مشاور)، هادی کاظمی، اکبر رحمتی، هاشم روحانی، میرطاهر مظلومی، در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

طرح «ایران برگر» متعلق به جوزانی است که فیلمنامه آن توسط محمدهادی کریمی و مسعود جعفری جوزانی به طور مشترک نوشته شده است. این فیلم یک کمدی شلوغ است که داستانش در فضای معاصر روایت می‌شو و داستان امرالله خان  و فتح الله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با هم رقابت می‌کنند.

این جدیدترین فعالیت مسعود جعفری‌جوزانی فیلمساز کهنه کار سینمای ایران بعد از ۱۶ سال است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top