سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » تصویر برداری سینمایی “روباه” اطراف مصلی

تصویر برداری سینمایی “روباه” اطراف مصلی

سینما کده

cinema-robah

تصویر برداری سینمایی “روباه” اطراف مصلی

حسین قزلباش، در گفتگویی ایسکانیوز گفت : فیلم سینمایی “روباه” به کارگردانی بهروز افخمی که فیلمبرداری آن از اوایل آبان شروع شده است، امروز به خیابان های اطراف مصلی رسید  و گروه عوامل فیلم پس از آن برای تکرار یک صحنه دو مرتبه به حسن آباد خواهند رفت.

قزلباش افزود: که قبلا براساس زمان بندی قرار بود فیلم تا آخر آذرماه تصویربرداری اش به اتمام برسد اما گویا روند فیلمبرداری کمی کند شده و احتمالا تا اوایل دی ماه ادامه پیدا کند.

لو  درباره فیلم “روباه” و چگونگی روند تولید این فیلم به خبرنگار سینمای ایسکانیوز گفت: با توجه به اینکه زمان زیادی تا جشنواره فجر امسال نمانده افخمی امیدوار است که فیلم “روباه” به جشنواره فجر برسد و عوامل  برای رساندن فیلم به جشنواره تمام تلاش خود را می کنند.

قزلباش در ادامه صحبت هایش اضافه کرد: برای سرعت بخشیدن به تولید فیلم، آیدین افخمی تدوین آن را به صورت همزمان انجام می دهد.

دستیار افخمی درباره مضمون فیلم توضیح داد که “روباه” درباره زوج جوانی است که ناخواسته در یک ماجرای جاسوسی گرفتار می شوند و این نخستین فیلم با موصوع شهدای هسته ای است که در حال تولید می باشد.قزلباش ادامه داد که پیش بینی می شود  زمان فیلم حدود ۱۴۰ دقیقه باشد.

بابک حمیدیان، مرجان شیرمحمدی ،حمید گودرزی و آرش مجیدی ایفاگر نقش های اصلی این فیلم هستند.
محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از پشت صحنه این فیلم دیدن کرده و از افخمی به عنوان کارگردانی خوب که آثار ارزشمند و پرمخاطبی برای سینمای ایران می سازد  یاد کرده و نگاه فیلم جدید افخمی را در واقع نوعی ادای دین به دانشمندان جوانی دانست که عمر و جوانی و جان شیرین خود را در راه پیشرفت علمی کشور فدا کرده اند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top