خانه » اخبار سینما وتلویزیون » جای مهران احمدی در پایتخت ۴ خالی است

جای مهران احمدی در پایتخت ۴ خالی است

سینما کده

cinema-mehranahmadi

جای مهران احمدی در پایتخت ۴ خالی است.

به گزارش ایسنا مهران احمدی، بازیگر نقش «بهبود» در  «پایتخت» از خالی بودن جایش در سری چهارم این سریال گفت و در عین حال برای تیم «پایتخت» آرزوی موفقیت کرد.

این بازیگر در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا با بیان اینکه در حال حاضر در فیلم سینمایی نرگس آبیار مشغول بازی است، به نبودنش در «پایتخت ۴» اشاره کرد و گفت: پس از «شیار ۱۴۳» خانم آبیار برای بازی در فیلم «نفس» او قرارداد بستم و از پیش با هم صحبت کرده بودیم تا اینکه ۱۵ روز مانده بود به نوروز به ما گفتند می‌خواهند «پایتخت ۴» را بسازند. راستش از آنجا که من بلد نیستم دو کار را با هم انجام بدهم و توانمندی‌اش را هم ندارم، علیرغم اینکه خیلی مشتاق بودم در سری چهارم پایتخت باشم اما این اتفاق نیفتاد؛ ضمن اینکه «پایتخت» سریالی است که انرژی‌بر است و بسیار سخت است چرا که همه فیزیک و ذهن آدم باید در اختیار کار باشد. از طرفی هم کار به طور کامل در شهرستان فیلم برداری می‌شود و این برایم خیلی سخت بود.

او در پاسخ به اینکه آیا ناراحت نیست از اینکه در سری چهارم «پایتخت» حضور ندارد؟ اظهار کرد: چرا ناراحت نیستم؟ دوست داشتم حضور داشته باشم اما بود و نبود من فکر نمی‌کنم خللی در قصه ایجاد کند، به دلیل اینکه شاکله «پایتخت» قبل از من شکل گرفته بود؛ ضمن اینکه تمام افراد این سریال کارشان را بلدند و آنقدر کارکشته و حرفه‌ای هستند که بود و نبود بهبود در قصه مشکلی ایجاد نمی‌کند.

احمدی در ادامه افرود: بی‌صبرانه منتظرم «پایتخت ۴» پخش شود تا با تماشای آن لذت ببرم. آرزو می‌کنم سری چهارم همچون سری‌های پیش موفق و محبوب مردم باشد.

بازیگر نقش بهبود در ادامه درباره اینکه آیا اطلاع دارید در داستان «پایتخت ۴» به نام بهبود اشاره‌ای می‌شود؟ بیان کرد: واقعیت این است که من تمام تمرکزم بر کار «نفس» است و خیلی با دوستان در تماس نبودم اما چند باری که تلفنی با آقای تنابنده و مقدم صحبت کردم گویا قرار است بهبود را به سفر بفرستند. بالاخره یک بلایی سر بهبود می‌آورند دیگر، شاید هم سرش را زیر آب کنند. (خنده)

احمدی در پایان به حاشیه‌های پیش‌آمده از عدم حضورش در «پایتخت ۴» اشاره کرد : به خاطر نبودنم در «پایتخت ۴» اختلاف افتاد و یک‌سری حواشی به وجود آمد مبنی بر اینکه عدم حضورم به خاطر جریان مالی بوده است، در حالی که اصلا این‌طور نبود و اصولا من برای جریان‌ مالی نه در کاری بودم و نه نبودم و اگر هم حضور داشتم قطعا نخستین ویژگی‌اش مالی نبوده است. ما همیشه در «پایتخت» روابطمان بر اساس دوستی و صمیمیت بوده و در تمام مراحل کار، احترام حاکم بوده است. من به غیر از «پایتخت» چند کار دیگر با آقای مقدم داشته‌ام و همیشه هم عاشق ویژگی‌های کاری و اخلاقی‌اش بوده‌ام. از طرف دیگر تهیه‌کننده کار خانم غفوری همیشه فوق‌العاده بوده و من هیچ‌گاه از آنها ناراضی نبوده‌ام. من اصلا اهل حاشیه نبودم و نیستم.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top