خانه » اخبار تئاتر » هیات انتخاب متون هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران.

هیات انتخاب متون هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران.

سینما کده

t-tataro

جشنواره بین‌المللی تئاتر

گروهی سه نفره متشکل از نادر برهانی مرند، زهرا صبری و شهرام کرمی متون این دوره از جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک را انتخاب می کنند.

نادر برهانی مرند نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر، اجرای نمایش هایی چون «رومولوس کبیر»، «مرگ فروشنده»، «چیستا»، «مرغابی وحشی»،«پاییز»، «تیغ کهنه» و … و نگارش نمایشنامه های «اپیزودهای مرگبار»، «با سایه نوشتن ها»، «کابوس های پیرمرد بازنشسته خائن ترسو»، «ببین چه برفی می آید» و … را در کارنامه هنری خود دارد.

زهرا صبری کارگردان تئاتر نیز نمایش هایی مانند«هشت لحظه»،«طوطی پر»، «دختر انار»، « زمین و چرخ»، «تا یک بشمار»، «بهجت»، «دوستت دارم با صدای آهسته» و … را به صحنه برده است.

شهرام کرمی دیگر نویسنده و کارگردان تئاتر نیز نگارش و اجرای نمایش های «مدیرک»، «پوتین های عمو بابا»، « شکار بزرگ شنبه» و … را در کارنامه تئاتری خود ثبت کرده است. او علاوه بر فعالیت های هنری، مدیریت تالار هنر را بر عهده دارد و چنیدن دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، با دبیری این هنرمند برگزار شده است.

در این دوره از جشنواره علاوه بر نمایشنامه های کامل، طرح نمایشی هم پذیرفته می شود. همچنین این امکان برای هنرمندانی که نمایش های آماده دارند، در نظر گرفته شده که بتوانند فیلم آثار آماده خود را به دبیرخانه جشنواره ارایه کنند.

هفدهمین دوره جشنواره تئاتر عروسکی با موضوع آزاد برگزار می شود و هنرمندان متقاضی شرکت در جشنواره، هیچ محدودیتی در انتخاب موضوع آثار خود ندارند.

این دوره از جشنواره 22 تا 29 شهریور ماه با دبیری مرضیه برومند برگزار می‌شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top