سینما کده سینما کده
خانه » اخبار تئاتر » جمشید مشایخی: خانه‌نشین شده‌ام!!!!!

جمشید مشایخی: خانه‌نشین شده‌ام!!!!!

سینما کده

t-jmkn

به گزارش سینما کده، این بازیگر پیشکسوت سینما،‌ تئاتر‌، تلویزیون  با بیان اینکه یک سال و نیم است که خانه‌نشین شده‌است، ادامه داد: یکی دو پیشنهاد بود که راضی‌ام نکرد. متاسفانه همه چیز به هم خورده است و کسی به تعهدش پایبند نیست.

 

بنابر گزارش ایسنا وی ادامه داد: کاری به نام «اولین باران پاییزی» به تهیه کنندگی سیمافیلم برای تلویزیون انجام دادم که هنوز نیمی از دستمزد مرا بعد از گذشت بیش از یکسال نداده‌اند و من هم اخلاقم به گونه‌ای نیست که بخواهم پیگیر حقوقم باشم.

 

مشایخی در بخش دیگری از سخنانش به ایسنا گفت: اغلب مردم عصر‌ها به خانه می‌آیند و سریال‌های بی‌ربط ماهواره را می‌بینند. در حالی که باید خودمان آنقدر کار خوب داشته باشیم که مردم رغبت نکنند سراغ آنها بروند.

 

بازیگر «کمال‌الملک» گفت: ما هنرمندان بزرگی داریم که بتوانند کار خوب انجام دهند ولی متاسفانه همه بیکار هستند و سینما خوابیده است.

 

جمشید مشایخی در بخش پایانی سخنانش از ناصر تقوایی یاد کرد و گفت: کارگردانان بزرگی مانند ناصر تقوایی‌ مدت‌ها است که کار نکرده‌اند. خانه سینمایی هم بود که به هم زدند و با بستن آن همه چیز به هم خورده است اما امیدوارم در دوره‌ی جدید این مشکلات حل شود و سینما دوباره رونق بگیرد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top