خانه » اخبار سینمای جهان » جکی چان در فیلم سینمایی «شمشیر اژدها» بازی میکند.

جکی چان در فیلم سینمایی «شمشیر اژدها» بازی میکند.

سینما کده

cinema-jakich

جکی چان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم اسطوره‌ای تاریخی «شمشیر اژدها» با هزینه 65 دلار ساخته می‌شود تا پرهزینه ترین فیلم چینی‌زبانی باشد که تاکنون کلید خورده است.

در همین حال اعلام شد که جان کازوئاک و آدرین برودی نیز در نقش سربازان رومی که در زمان باستان گم شده اند، در کنار جکی چان نقش آفرینی می کنند.

«شمشیر اژدها» به کارگردانی دانیل لی ساخته می شود و تاکنون فیلمبرداری بخش‌هایی که قرار بود در استودیوهای هنگدیان انجام شود، به پایان رسیده است. مرحله بعدی فیلمبرداری این فیلم در شهر تاریخی دانهونگ در صحرای گوبی انجام می شود.

جکی چان با اعلام این خبر در جشنواره فیلم شانگهای از پیشرفت این فیلم خبر داد.

این فیلم با الهام از سفر یک گروه از سربازان رومی که قبل از میلاد به چین باستان رفته بودند، ساخته شده است.

جکی چان ستاره اکشن سینمای هنگ کنگ که از مدتها پیش سوژه این فیلم را در نظر داشت، این سوژه را در اختیار دانیل لی قرار داد. وی گفت: از این که در برابر بازیگرانی چنین تحسین شده بازی می کند بسیار هیجانزده است. وی افزود که چند دهه در حال تحقیق و نیز گسترش فیلمنامه این فیلم بوده تا با بالاترین استانداردهای جهانی ساخته شود.

در این فیلم کازوئاک در نقش لوسیوس یک ژنرال رومی، بازی می کند که گروهش را که شامل هزار سرباز است در دوره سلسه هان به چین می برد.

برودی نیز در نقش تیبریوس بازی می کند که که کراسوس سردار رومی را کشته است. شخصیتی که جکی چان نقش او را بازی می کند هم فرماندهی است که باید با کمک لوسیوس از مرزهای چین محافظت کند.

ابتدا تصور می شد مل گیبسون بازیگری است که باید در برابر جکی چان نقش آفرینی کند.

دانیل لی که این فیلم را کارگردانی می کند، کارگردانی «سه پادشاهی: تجدید حیات اژدها» را در کارنامه اش دارد.

«شمسیر اژدها» به صورت سه بعدی و در تاریخ 19 فوریه سال آینده که شب سال نوی چینی است اکران می‌شود. این تعطیلات رسمی بیشترین سینمادوستان چینی را به سینماها جذب می کند.

کازوئاک با ابراز خوشحالی از حضور در این فیلم گفت: چین آینده دنیای سینماست و داشتن چنین فرصتی برای کار با چنین فیلم و گروهی، آن هم با جکی چان ، برادران هوآیی ، داینل لی و سوزانا تسانگ یک افتخار است.

جکی چان پس از تکمیل این پروژه قرار است در یک فیلم کمدی اکشن انگلیسی زبان با عنوان «ردیابی» به کارگردانی رنی هارلین بازی کند و بعد به فیلم «زودیاک چینی 2» که ادامه ای بر فیلم پرفروش سال 2012 است، ملحق شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top