خانه » اخبار سینمای جهان » جی کی رولینگ روند “جانوران شگفت انگیز” رو توضیح داد.

جی کی رولینگ روند “جانوران شگفت انگیز” رو توضیح داد.

سینما کده

جی کی رولینگ روند “جانوران شگفت انگیز” رو توضیح داد

جی کی رولینگJ.K. Rowling نویسنده سری های هری پاتر،راجع به اثر خود که جانوران فوق العاده نام دارد و فیلم آن نیز تدارک دیده شده است و اخیرا اخبار ها وشایعات زیادی راجع به داستان آن نیز پخش شده است نظر خود را اینطوری بیان کرده است:

به طور حتمن اگر بخواهم واقعیت را به شما بگویم،میتوان گفت این یک سه گانه است که در دست داریم.می خواستار این هستیم که با مردم و طرفدار رو راست باشیم برای همین طبق قول ها یک فیلم ساخته شد ولی به هر حال ما راه را میدانیم و آن را احساس میکنیم.در همین حال نکته ای در پیش نویسی که به دیوید دادم موجود است و آن جایی است که من ذکر کرده ام:”من احساس خیلی خاصی دارم به این دارم و فکر میکنم بعد از ۱۹ سال ۵ تایی بودن بلند پروازی باشد” به هر حال باید دید که ابزار های در دسترس ما چه کمکی به ما میکنند.

 

f-fantastic-beasts

“جانوران شگفت انگیز” Fantastic Beasts در سال ۱۹۲۶ رخ می دهد.۱۹ سال  را به قبل بر میگرداند یعنی به سال ۱۹۴۵ و قبل از هری پاتر.

چه اتفاقی در ۱۹۴۵ می افتد؟

همانطور که “آلبوس دامبلدور” که در سری های هری پاتر بود و آن توانمند در همه چیز بود در این سری نیز ایفای نقش میکند.اما به اون صورت در این سری خودنمایی ندارد.

اخبار زیادی راجع به این موضوع هست که جی کی رولینگ در ذهن داشت که قرار بود جای دامبلدور بازی کند ولی فعلا دهان خود را بسته و منتظر است ببیند چه اتفاقی می افتد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top