سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » خبرنگار سمج “رسوایی۲”

خبرنگار سمج “رسوایی۲”

سینما کده

cinema-rosvayi2

خبرنگار سمج “رسوایی۲”

به گزارش سینما کده به نقل از بانی فیلم، پیش تولید فیلم سینمایی «رسوایی۲» مدتی است که شروع شده و به تازگی شیلا خداداد برای ایفای نقش اصلی فیلم قرارداد بسته است. شیلا خداداد قبل از این در «اخراجی ها۲» همکاری مشترک با ده نمکی را تجربه کرده بود و «رسوایی۲» دومین همکاری مشترکشان به حساب می آید. این بازیگر در فیلم ده نمکی نقش یک خبرنگار سمج را بازی می کند.
مسعود ده نمکی با اعلام این مطلب به بانی فیلم گفت:«به غیر از خداداد حضور هیچ بازیگری در این پروژه قطعی نشده و قرار است گروه جدید بازیگران بعد از تعطیلات نوروزی مشخص شوند. از جمع عوامل پشت دوربین تاکنون حضور فرشاد گل سفیدی (مدیر تصویربرداری)، مجتبی امینی (مدیر تولید) و نورالدین گودرزی (دستیار کارگردان) در این پرو‍ژه قطعی شده است.»
ده نمکی در ادامه بیان کرد:« برخلاف اخبار منتشر شده این فیلم ارتباط چندانی با «رسوایی یک» ندارد و داستان تازه ای را روایت می کند.»
گفته می شود ساخت بخش هایی از جلوه های ویژه کامپیوتری  فیلم نیز شروع شده است. بازنویسی فیلمنامه این فیلم به پایان رسیده و طبق برنامه ریزی انجام شده «رسوایی۲» بهار سال ۹۴ جلوی دوربین می رود. مسعود ده نمکی خود تهیه کنندگی فیلم تازه اش را بر عهده دارد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top