سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » خداحافظی مریلا زارعی با شخصیت«الفت»

خداحافظی مریلا زارعی با شخصیت«الفت»

سینما کده

cinema-merila

خداحافظی مریلا زارعی با شخصیت«الفت»

به گزارش  تسنیم، مریلا زارعی بازیگر نقش اول فیلم «شیار ۱۴۳» و «چ» پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» گفت: تشکر می‌کنم از همه عوامل و گروه محترم فیلم‌های چ و شیار ۱۴۳ و در رأس آنها حاتمی‌کیا و نرگس آبیار. این سومین بار است که من این جایزه را برای نقش‌آفرینی در فیلم شیار ۱۴۳ می‌گیرم و فکر می‌کنم که دیگر نوبت اکران این فیلم و دیده شدن توسط مردم رسیده است.

وی افزود: تشکر می‌کنم از همه اهالی قلم و رسانه‌ها که در این چند ماه اخیر بعد از جشنواره فیلم فجر همراه من بودند. کسانی که شاید برخی از لحاظ ایدئولوژیک با من تفاوت داشتند اما از من حمایت کردند چرا که «الفت» (شخصیت اول فیلم شیار ۱۴۳) و الفت‌های سرزمین من برایشان اهمیت داشت و محترم بود. همچنین تشکر می‌کنم از کسانی که من را فراموش کردند. من نقشی را بازی کردم که برای اسم بردن آن نقش یعنی مادران شهدا نمی‌توان نشسته حرف زد.

بازیگر فیلم «شیار ۱۴۳» با اظهار “این جشن برای من بسیار ارزشمند است” بیان کرد:‌ من در جشنواره فیلم مقاومت صحنه‌هایی را دیدم که این صحنه‌ها به من قوت قلب داد که من ‌می‌توانم اینجا با شما صحبت کنم. الفتی که من در شیار ۱۴۳ بازی کردم یک نمونه از مادران شهدا بود و من تا اینجا به عهد خودم وفا کردم.

همچنین افزود: من یک بازیگرم و فقط لباس این نقش را به تن کردم و با خلوص و اعتقاد حرف زدم اما امشب می‌خواهم که با الفت خداحافظی کنم برای اینکه باید این راه را ادامه داد. از مادران بزرگوار شهدا می‌خواهم که برای من دعا کنند همان‌طور که دعا کردند و فرزندانشان را بدرقه کردند برای اینکه از سرزمینمان دفاع کنند و این امانت را به دست مردم خوبم می‌سپارم. شما را قسم می‌دهم به خاک پاک سرزمینم و به خون پاک شهدای سرزمینم، به اشک چشم مادران منتظر و به آزادگی آزادگان شما را قسم می‌دهم که نگذارید الفت در این شلوغی‌های شهر غریب بماند. اکران فیلم شیار ۱۴۳ وعده ما و شما مردم خوب سرزمین من است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top