سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » داریوش مهرجویی در انتظار مجوز فیلم اشباح.

داریوش مهرجویی در انتظار مجوز فیلم اشباح.

سینما کده

cinema-dm

داریوش مهرجویی

به گزارش سینما کده داریوش مهرجویی که این روزها کمدی «چه خوبه که برگشتی» را روی پرده دارد در تدارک تولید فیلمی است با عنوان «اشباح». مهرجویی خود نگارش فیلمنامه این کار را بر عهده داشته. این فیلم بر خلاف کارهای اخیر داریوش مهرجویی مضمونی طنز ندارد و یک ملودرام متفاوت در کارنامه اش به حساب می آید.

به گزارش شبکه ایران و به نقل از «بانی فیلم» داریوش مهرجویی که این روزها کمدی «چه خوبه که برگشتی» را روی پرده دارد در تدارک تولید فیلمی است با عنوان «اشباح». مهرجویی خود نگارش فیلمنامه این کار را بر عهده داشته. این فیلم بر خلاف کارهای اخیر داریوش مهرجویی مضمونی طنز ندارد و یک ملودرام متفاوت در کارنامه اش به حساب می آید. گفته می شود درخواست پروانه ساخت «اشباح» به اداره نظارت و ارزشیابی وزرات ارشاد ارسال شده و داریوش مهرجویی این روزها در انتظار مجوز است. در صورت صدور پروانه ساخت به احتمال فراوان «اشباح» نیمه دوم امسال جلوی دوربین می رود.
پیش از این رضا میرلوحی در اوایل انقلاب فیلمی با همین عنوان ساخته بود که اکران عمومی هم شد.
مهرجویی سال قبل برای ساخت فیلمنامه «بیا تا بریم» از وزارت ارشاد درخواست پروانه ساخت داد که رد شد. «چه خوبه که برگشتی» آخرین فیلم مهرجویی این روزها روی پرده سینماهاست که در تهران در آستانه ورود به باشگاه میلیاردی ها قرار دارد. این فیلم سال قبل ساخته شد که در جشنواره فیلم فجر به نمایش درامد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top