سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » «دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی به‌جای «قبر دوطبقه» ساخته می‌شود.

«دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی به‌جای «قبر دوطبقه» ساخته می‌شود.

سینما کده

cinema-ka ekran

فیلم دردسرهای شیرین

به گزارش سینما کده با صدور پروانه ساخت «دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی محمدعلی حسین‌نژاد، پیش تولید این فیلم طی چند روز آینده آغاز می‌شود. حسین‌نژاد با بیان این مطلب که پیش‌تولید این فیلم سینمایی تا هفته آینده آغاز می‌شود، گفت: شکوه عشق در کنار مقولاتی چون پاکی طبیعت و محیط زیست، انرژی های پاک، و مصرف بهتر و پاک‌تر منابع و نعمات خداوندی دستمایه‌های اصلی قصه فیلم هستند.

این تهیه‌کننده در توضیح بیشتر داستان فیلم عنوان کرد: راوی قصه در فیلم “شیرین” است، دختری تحصیل‌کرده و پایبند به اصول که ماجرای آشنایی خود و خانواده‌اش را با کسی که قرار است به خواستگاری او بیاید برای مخاطب تعریف می‌کند. این قصه از فرم و محتوای بدیعی برخوردار است که شاید بتوان فیلمی را که از روی آن ساخته می‌شود را نوع تازه‌ای از طنز رمانتیک یا مسامحتا “کمدی رمانتیک” توصیف کرد.

وی توضیح داد: طی دو سه سال گذشته مطالعه و تحقیقات زیادی درباره ضرورت های استفاد بهینه از انرژی های تجدیدناپذیر و نیز بهره‌گیری از انرژی های پاک و تجدیدپذیر انجام شده و طرح سناریوی این فیلم سینمایی را با فیلمنامه‌نویسان مختلفی در میان گذاشته و سرانجام توسط علی میرمیرانی کار نگارش سناریوبه به سرانجام رسیده است.

حسین‌نژاد ادامه داد: کمال تبریزی از کارگردانان خوش‌ذوق سینمای ایران به حساب می‌آید و امیدوارم با همکاری تبریزی بعد از فراهم شدن امکانات ویژه مورد نیاز این پروژه در مرحله پیش تولید، فیلمی موفق و تاثیرگذار ساخته شود. به گونه‌ای که در داخل و خارج از کشور مخاطبان بتوانند با شخصیت‌های قصه ارتباط برقرار کنند.

تهیه‌کننده «دردسرهای شیرین» گفت: برای شروع رسمی پیش تولید منتظر  صدور پروانه ساخت بودیم و با صادر شدن پروانه ساخت از همین امروز پیش تولید کار شروع شده است. وی افزود: پیش تولید یک ماه به طول خواهد انجامید و از آنجائیکه این فیلم نیاز به لوکشین‌های ویژه‌ای دارد ابتدا باید لوکشین‌ها را انتخاب کنیم و بعد بتوانیم دکورهای مناسب را در این لوکشین‌ها بازسازی کنیم که امیدوارم بتوانیم ظرف یکماه آینده این کار را انجام دهیم و از اول مرداد فیلمبرداری را کلید بزنیم.

تهیه‌کننده «دردسرهای شیرین» در خصوص عوامل این فیلم گفت: به زودی قراردادها را نهایی خواهیم کرد اما به احتمال فراوان اردشیر رستمی یکی از بازیگران اصلی کار خواهد بود.


وی در پایان بیان کرد: مدیر تولید این پروژه صادق آذین است و به احتمال زیاد ابراهیم غفوری مدیریت فیلمبرداری “دردسرهای شیرین” را برعهده دارد. همچنین علی میرمیرانی فیلمنامه این فیلم سینمایی را به نگارش درآورده است.

ظاهراً این فیلم به جای پروژه «قبر دوطبقه» نوشته پیمان قاسم‌خانی توسط تبریزی کارگردانی خواهد شد و مشکلات و موانع ممیزی ساخت «قبر دوطبقه» را به تعویق انداخته است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top