خانه » اخبار سینمای جهان » زمان اکران فیلم سینمایی «دزدان دریایی کارائیب ۵ » اعلام شد.

زمان اکران فیلم سینمایی «دزدان دریایی کارائیب ۵ » اعلام شد.

سینما کده

cinemak-dozd5

دزدان دریایی کارائیب ۵

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تاریخ اکران قسمت پنجم از مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» توسط کمپانی دیزنی رسما اعلام شد.
به جز قسمت جدید «جنگ ستارگان» که با همکاری لوکاس فیلم ساخته می شود و فیلم کمیک بوکی «انتقام جویان: عصر آلترون ها» که با همکاری کمپانی مارول روی پرده خواهد رفت، سومین پروژه عظیم و احتمالا پرسود آنها قسمت پنجم «دزدان دریایی کارائیب» است. فیلمی که بر خلاف دو پروژه دیگر محصول مشترک نیست و محصول مستقل دیزنی به حساب می آید. حالا دیزنی رسما تاریخ اکران این فیلم را اعلام کرده است. «دزدان دریایی کاراویب 5» روز 7 جولای 2017 روی پرده سینماهای آمریکای شمالی خواهد رفت.
اکران این مجموعه از سال 2003 آغاز شده و 4 فیلمی که تا کنون از این مجموعه روی پرده رفته توانسته بیش سه میلیارد و هفت صد میلیون دلار برای دیزنی درآمد داشته باشد. گفته می شود نام قسمت پنجم «مردان مرده قصه ای نمی گویند» است، که توسط یواخیم رونینگ و اسپن سندبرگ ساخته خواهد شد. کارگردانانی که سابقه ساخته فیلم «کن تیکی» را دارند که آن فیلم هم یک اثر دریایی بود و توانست نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شود. فیلمنامه این اثر هم توسط جف ناتانسون در حال نوشتن است. تا کنون حضور جانی دپ در قسمت جدید هم قطعی شده است. از بین 4 فیلم قبلی، سه فیلم توسط گور وربینسکی کارگردانی شده بود و یکی هم به راب مارشال رسیده بود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top