سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » اخبار جدید از وضعیت قسمت جدید فیلم«دزدان دریایی کارائیب۵».

اخبار جدید از وضعیت قسمت جدید فیلم«دزدان دریایی کارائیب۵».

سینما کده

cinemak-dozdk5

«دزدان دریایی کارائیب ۵»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایندی وایر، آخرین اخباری که درباره پنجمین فیلم از مجموعه دزدان دریایی کارائیب که «دزدان دریایی کارائیب: مرده ها سخن نمی گویند» نام دارد خیلی خوب نبودند. این فیلم که ابتدا قرار بود تا سال آینده مراحل ساخت خود را به پایان رسانده و اکران هم شده باشد، به دلیل تکمیل نشدن فیلمنامه از تقویم سینماها بیرون کشیده شده بود.

اما با توجه به اخبار جدید می توان امیدوار بود که تغییرات مثبتی به وجود آمده باشد و اگر جری بروکهایمر، تهیه کننده این فیلم، بتواند کارهای مورد نظرش را انجام دهد، جانی دپ دوباره به زودی بتواند با بودجه عظیم این فیلم در نقش جک گنجیشکه ظاهر شود.

بروکهایمر در فستیوال تلویزیون مونت کارلو جزییات بسیار کوچکی از قسمت بعدی این مجموعه را با طرفداران در میان گذاشت. او گفت: امیدارم که بتوانیم کارمان را بعد از اوایل سال دوباره آغاز کنیم، هدف ما این است.

با توجه به این جمله بروکهایمر هنوز هیچ چیز قطعی نشده است، اما به نظر می رسد امیدی برای کلید خوردن دوباره این فیلم وجود داشته باشد. این در حالی است که خواکیم رونینگ و اسپن سندبرگ هنوز هم برای کارگردانی در این پروژه حضور خواهند داشت.

مجموعه فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» هنوز هم در صدر پرخرج ترین فیلم های ساخته شده هالیوودی قرار دارند. جدیدترین فیلم این مجموعه که «دزدان دریایی کارائیب: در پایان دنیا» نام داشت و در سال ۲۰۰۷

ساخته شد، با بودجه باورنکردنی ۳۴۱٫۸ میلیون دلار تولید شده بود. با این وجود، با توجه به تمام بودجه خرج شده، این فیلم درآمدی کمتر از فیلم های قبلی این مجموعه یعنی «صندوقچه مرد مرده» و «روی موج های بیگانه» داشت.

فیلم «دزدان دریایی کارائیب: در پایان دنیا» در صدر جدول پرهزینه ترین فیلم های ساخته شده هالیوودی قرار دارد. بعد از آن فیلم «کلئوپاترا» محصول سال ۱۹۶۳ با بودجه ۴۴ میلیون دلار قرار دارد که با توجه به

میزان تورم چیزی حدود ۳۴۰ میلیون دلار امروزی است. بعد از این دو هم می توان به فیلم های «تایتانیک» با ۲۹۴٫۳ میلیون دلار، «اسپایدرمن ۳» با ۲۹۳٫۹ میلیون دلار، «در هم پیچیده» با ۲۸۱٫۷ میلیون دلار و

«هری پاتر و شاهزاده دو رگه» با ۲۷۵٫۳ میلیون دلار اشاره کرد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top