سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » «دهلیز» امتحان خود را پس داده است.

«دهلیز» امتحان خود را پس داده است.

سینما کده

cinema-deh

فیلم دهلیز

به گزارش سینما کده فیلم هایی که در اکران عید فطر قرار گرفتند ، گفت :‌ فیلم های «هیس دخترها فریاد نمی زنند» ، «دهلیز» فیلم های اجتماعی هستند که به نوعی برای مخاطب طرح سوال می کند و از نظر ساخت و پیام قصد موفق بوده است. 


وی ادامه داد :با قاطعیت نمی توان گفت کدام فیلم در اکران عید فطر موفق می شود ، زیرا کارهای «پوران درخشنده» همیشه مردم را به سینما می کشاند و فیلم «دهلیز» هم که امتحان خود را در جشنواره فیلم فجر سال گذشته پس داده و بسیار موفق بوده است. 


این کارگردان افزود :فیلم های «هیس دخترها فریاد نمی زنند» و «دهلیز» فیلم های خوبی از لحاظ داستان و انتقال پیام هستند و امیدوارم استقبال خوبی از این دو فیلم صورت گیرد اما با وجود اینکه هر دو فیلم در خصوص قصاص است و به طور همزمان هم اکران می شوند باید دید پس از اکران ،‌این نوع چینش فیلم ها پاسخگوی جذب مخاطب می شود یا نه. 


شورجه گفت :فیلم «جا به جا» با توجه به اینکه مضمونی اجتماعی و شاد دارد ، برای اکران عید فطر گزینه مناسبی است و به طور قطع حضور «اکبر عبدی» در این فیلم ، موفقیت «جا به جا» را می توان شاهد بود. 


این کارگردان سینما افزود :همیشه فیلم هایی در سینما جواب می دهد که دارای تاریخ مصرف نباشد یعنی باید فیلم هایی ساخته شود که در هر زمانی قابلیت اکران داشته باشد ،‌در غیر این صورت فیلم ها وجوه هنری خود را از دست می دهند و به دنبال آن مخاطبان سینما را از دست می دهند. 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top