سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » راه اندازی سه شبکه تلویزیونی جدید سیما

راه اندازی سه شبکه تلویزیونی جدید سیما

سینما کده

20130622091329_7

 به گزارش سینما کده از روابط عمومی رسانه ملی، عزت‌الله ضرغامی در خصوص راه‌اندازی شبکه‌های خصوصی صدا و سیما گفت: برای راه‌اندازی و ایجاد شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی جدید طرح جامعی را ارائه کردیم و دنبال توسعه کمی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی هستیم .

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه با توجه به نیازهای مختلف مردم در کشور، چند شبکه‌ در رادیو هم راه‌اندازی می‌شود، افزود به‌زودی نام این شبکه‌ها اعلام خواهد شد  . وی اضافه کرد: در سیمای جمهوری اسلامی هم سرمایه گذاری‌هایی برای توسعه و گسترش امکانات فردی برنامه ریزی شده است . ضرغامی تصریح کرد: با استفاده از دو مجموعه که هرکدام ۸ شبکه تلویزیونی را در کشور پوشش می‌داد در ابتدا توانستیم ۱۶ کانال را در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم، و بعد با استفاده از نوآوری و تکنولوژی‌های نوین توانستیم این ۱۶ شبکه را به ۲۰ شبکه افزایش دهیم.

رئیس سازمان صدا و سیما اظهار داشت: امروز در سطح شهر تهران این قابلیت را داریم که حتی چندین شبکه جدید را راه‌اندازی کنیم، اما به‌خاطر تبعیض نگذاشتن بین شهرهای مختلف فعلاً دست نگه داشته‌ایم اما با فراهم شدن امکانات فنی احتمالاً ۳ شبکه آزمایشی در آینده‌ای نزدیک در تهران اضافه خواهد شد و این شبکه‌ها هم خیلی زود به سطح کشور گسترش پیدا خواهند کرد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top