سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » رضا عطاران بازیگر اصلی فیلم ((قبر دو طبقه )) کمال تبریزی شد.

رضا عطاران بازیگر اصلی فیلم ((قبر دو طبقه )) کمال تبریزی شد.

سینما کده

cinema-kr

فیلم قبر دو طبقه

به گزارش سینما کده فیلم سینمایی قبر دو طبقه بعد از مدت ها انتظار و اصلاحیه های پی در پی سرانجام هفته گذشته موفق به دریافت پروانه ساخت شد. با دریافت پروانه ساخت این فیلم کمال تبریزی در گفتگویی اعلام کرد فیلمنامه این فیلم آماده است در حالی که فیلمنامه دیگر پروژه اش یعنی دردسرهای شیرین هنوز در حال نگارش است. بدین ترتیب قبر دو طبقه وارد پیش تولید شد اما تغییراتی در گروه سازنده آن به وجود آمد. به گزارش کافه سینما پرویز پرستویی که قرار بود نقش اصلی قبر دوطبقه را بازی کند برای فیلم تازه رضا میرکریمی قرار داد بسته و حضورش در این نقش منتفی شده. در روزهای گذشته رضا عطاران با سازندگان قبر دو طبقه برای بازی در این نقش به توافق رسید و این بازیگر در نخستین همکاری اش با کمال تبریزی جلوی دوربین این فیلم خواهد رفت.

پیش از این عطاران قراربود در خیابان های آرام با تبریزی همکاری کند که به دلایلی حضورش منتفی شد. عطاران همچنین قرارداد بازی در کلاشینکف سعید سهیلی را امضا کرده و با تولید این دو فیلم رضا عطاران در جشنواره امسال با سه فیلم رد کارپت، کلاشنیکف و قر دو طبقه حضور خواهد داشت.

قبر دو طبقه یک فیلم کمدی است. پیمان قاسم‌خانی در این فیلمنامه داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در قبری دو طبقه دفن می‌کند. او این قبر دو طبقه را به این منظور خریده که بعد از مرگش او را در طبقه دیگر آن قبر خاک کنند. این مرد بعد از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود متوجه می شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان دفن شده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top