سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » ساخت فیلمی درباره داعش توسط ایران

ساخت فیلمی درباره داعش توسط ایران

سینما کده

cinema-daesh

ساخت فیلمی درباره داعش توسط ایران

عباس رافعی، کارگردان این فیلم سینمایی ، قبل از این فیلم‌هایی چون “پروانه‌ای در باد” و “راز مینا” را کارگردانی کرده است. امیرحسین شریفی هم تهیه‌کننده این فیلم ایرانی است.

فیلم داستان یک پسر مسلمان و دختر مسیحی را روایت می‌کند که خشونت‌های پیکارجویان داعش بر روابط عاشقانه آنها سایه می‌اندازد.

فیلم آوازهای سرزمین من به زبان عربی و با بازیگران لبنانی، سوری و مصری ساخته می‌شود. بخش‌ زیادی از تصویر برداری این فیلم در جنوب لبنان انجام گرفته است.

اما همچنین بخش‌هایی از فیلم، شامل صحنه‌های بزرگ انفجار، در ایران و در شهرستان رباط کریم تصویربرداری می‌شود. تهیه‌کننده فیلم گفته است تصویربرداری صحنه‌های مرتبط با اقدامات “داعش” در لبنان خطرناک بود و به همین دلیل این امر در ایران انجام می‌شود.

کارگردان فیلم هم گفت آنچه رسانه‌ها از این گروه نشان می‌دهند تصاویر خبری است اما برای مردم جالب است که پشت پرده آنها را هم ببینند.

او گفت بخش‌هایی از این گروه‌ها با “لابی صهیونیست” ارتباط دارند.

جمیله بوپاشا، از چریک‌های جبهه آزادیبخش الجزایر که در فرانسه شکنجه شده بود، دیروز در صحنه تصویر برداری آوازهای سرزمین من در رباط کریم حاضر شد.

به گفته ی خبرگزاری تسنیم  او از سازندگان فیلم تشکر کرده است. خانم بوپاشا به دعوت عزت‌الله ضرغامی، رئیس رادیو و تلویزیون، به ایران سفر کرده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top