سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » سخن وزیر بهداشت درباره عباس کیارستمی

سخن وزیر بهداشت درباره عباس کیارستمی

سینما کده

 

cinema-abaskiarostami-min

عباس کیارستمی

سخن وزیر بهداشت درباره عباس کیارستمی

دکتر عباس زارع‌نژاد، رییس محترم مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویی ایسنا، با اشاره به پیگیری‌های انجام شده درمورد روند درمانی کیارستمی، بیان کرد: پس از اطلاع از بیماری و بستری این کارگردان ارزنده کشورمان در یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران، وزیر بهداشت به عیادت او رفت و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه عباس کیارستمی از سرطان دستگاه گوارش رنج می‌برد، افزود: به دستور وزیر بهداشت، تیمی از اساتید مجرب به سرپرستی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران، مسوول رسیدگی به درمان کیارستمی شدند. البته پیش از آن هم اقدامات درمانی لازم برای کیارستمی انجام شده بود.

امکان انتقال کیارستمی به مرکز درمانی دیگری وجود ندارد
زارع‌نژاد گفت: در هر حال علیرغم اینکه امکان انتقال او از این مرکز درمانی به مرکزی دیگر وجود ندارد، تمام اقدامات درمانی لازم برای کیارستمی فراهم است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به لحاظ جسمی در شرایط سختی است
مشاور وزیر بهداشت در پایان با بیان اینکه به لحاظ جسمی در شرایط سختی است گفت: امیدواریم دستگاه‌های مسوول در مورد شخصیت‌های هنری احساس مسوولیت بیشتری داشته باشند. وزارت بهداشت از زمانی که از وضعیت کیارستمی مطلع شد، در بالاترین سطح بر بالین وی حاضر و دستورات و اقدامات لازم برای درمان عباس کیارستمی را انجام داد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top