خانه » اخبار سینما وتلویزیون » سریال پشت بام تهران به رامسر خواهد رفت

سریال پشت بام تهران به رامسر خواهد رفت

سینما کده

cinema-poshtbam

فیلم پشت بام تهران به رامسر خواهد رفت

به گزارش Tasnim News، فیلم برداری سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی، در این روزها در یک خانه باغ وسیع اطراف دربند دنبال می‌شود و سازندگان ابتدای هفته آینده به رامسر می روند. با پایان بخشهای مرتبط به شمال که قسمتهایی از آن هم اکنون در دربند با بازسازی لوکیشن ضبط می شود،گروه تولید دوباره به تهران برمیگردند.

لوکیشنی حوالی خیابان مرداد، منزلی در شهرک چشمه پیگیری، چند لوکیشن فرعی از جمله جایی در خیابان طالقانی، یک برج نیمه کاره در نیاوران و… جزء محل‌هایی هستند که گروه یکی، دو روزی در آنها به تصویربرداری پرداخته‌اند. این سریال در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید می‌شود و پخش آن از ابتدای زمستان شروع می‌شود.

کار تدوین همزمان سریال را امیر شیبان خاقانی برعهده گرفته است. فیلمنامه این سریال را که مضمونی اجتماعی دارد، سعید نعمت‌الله نوشته است و قصه آن به تصمیم گیری درست و غلط انسان ها مربوط می‌شود و اینکه اگر تصمیم اشتباهی بگیرند، هزینه و عواقب آن دامنگیر خودشان می شود.

کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، ثریا قاسمی، لیندا کیانی، بهزاد فراهانی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، زهره حمیدی، خسرو شهراز، علیرضا آرا، نوید خداشناس، علی صالحی و مجید واشقانی و (با حضور) اندیشه فولادوند، سام درخشانی و لعیا زنگنه در این سریال نقش آفرینی میکنند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top