سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » سیلوستر استالونه به فیلم سینمایی «رمبو» بازگشت.

سیلوستر استالونه به فیلم سینمایی «رمبو» بازگشت.

سینما کده

cinemak-rambo

فیلم سینمایی «رمبو»

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سال ۲۰۰۸ پس از ساخت آخرین رمبو تا کنون، سیلوستر استالونه اعلام کرد که ممکن است دنباله ای برای رمبو در نظر گرفته شود. اما این صحبت ها در سال ۲۰۱۰ طور دیگری بیان شد و استالونه شخصا اعلام کرد که ۹۹ درصد از ساخته نشدن فیلم دیگری با حضور رمبو مطمئن است. اما این هم پایان کار نبود. سال ۲۰۱۱ اگرچه یک پوستر مفهومی از رمبوی جدید در بازار فیلم جشنواره بین المللی فیلم کن رونمایی شد اما باز هم حضور استالونه تکذیب شد.
اما چند ماه بعد شان هود اعلام کرد که مسئول نوشتن فیلمنامه ای جدید بر مبنای کاراکتر رمبو شده است. حالا به سال ۲۰۱۴ رسیده ایم. اگر قرار بر ساخت رمبویی جدید باشد، الان از همیشه به آن نزدیک تریم. اسپلندید فیلم، کمپانی جدیدی است که اعلام کرده حقوق رمبو را خریده و در رمبوی جدید باز هم سیلوستر استالونه حضور خواهد داشت که این بار به مبارزه با یک کارتل مکزیکی می رود. همین طور این کمپانی خود سیلوستر استالونه را مسئول نوشتن فیلمنامه جدید کرده است و جالب است بدانید که از قول این ستاره سال های دور هالیوود گفته که این نسخه «جایی برای پیرمردها نیست» سیلوستر استالونه است.
خبر دیگری از این پروژه نیست به جز این که اوی لرنر تهیه کننده فیلم قبل و سه گانه «بی ارزش ها» تهیه کننده «رمبوی V» را هم بر عهده دارد.
پیش بینی می شود که رمبوی جدید داستان مستقلی داشته باشد و لزوما دنباله فیلم سال ۲۰۰۸ نباشد. هنوز خود سیلوستر استالونه بیانیه ای رسمی نداده است ولی در هر صورت، چه رمبو دوباره روی پرده برود و چه نرود می توانیم یک بار دیگر بازیگر بزن بهادر سینمای هالیوود را از روز ۱۵ آگوست در فیلم «بی ارزش های ۳» ببینیم.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top