سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » شروعی توفانی فیلم «شریر» آنجلینا جولی در آمریکا.

شروعی توفانی فیلم «شریر» آنجلینا جولی در آمریکا.

سینما کده

cinemak-sherir

فیلم «شریر» آنجلینا جولی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، «شریر» جدیدترین فیلم آنجلینا جولی که در آن برای کمپانی دیسنی بازی کرده است، بازسازی افسانه «زیبای خفته» همین کمپانی است.

این فیلم موفق شد تا در اولین آخر هفته نمایشش در آمریکا با فروش ۷۰ میلیون دلاری در راس باکس آفیس قرار بگیرد و در همین زمان در دنیا نیز بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش کرد.

این فیلم که مخاطبان زیادی در میان زنان و دختران جوان به دست آورده با نمایش در ۳۹۴۸ سالن سینما در آمریکا از پنج شنبه موفق شد تا فروشی ۷۰ میلیون دلاری را ثبت کند.

این قصه پریان با ماجرایی اکشن با فروش ۱۰۰٫۶ میلیون دلاری اش در همین مدت در دیگر کشورهای جهان در مجموع ۱۷۰٫۶ میلیون دلار فروش کرده است.

در همین حال فیلم جدید ست مک فارلین با عنوان «یک میلیون راه برای مردن در غرب» چندان خوش شانس نبود و با اکران در ۳۱۵۸ سینما تنها ۱۷٫۱ میلیون دلار فروش کرد و فیلم سوم آخر هفته آمریکا شد. این در حالی است که ست مک فارلین دو سال پیش در همین زمان با فیلم «تد» ۵۴٫۵ میلیون دلار فروخته بود.

جایگاه دوم باکس آفیس آمریکا نیز نصیب فیلم «مردان ایکس: روزهای آینده گذشته» شد که با کاهش ۶۴ درصدی در دومین هفته نمایشش موفق شد تا ۳۲٫۶ میلیون دلار کسب کند و فروش کلی اش را به ۱۶۲٫۱ میلیون دلار برساند. این فیلم در بازار جهانی ۹۵٫۶ میلیون دلار فروش کرد و با محاسبه فروش هفته پیش در بازار جهانی، در کل ۳۳۸٫۱ میلیون دلار در بازار جهان و در مجموع ۵۰۰٫۲ میلیون دلار فروش کرده است.

آنجلینا جولی با این فیلم پرفروش ترین هفته آغازین را در میان فیلم هایش تجربه کرده است. او با «پاندای کونگ فو کار» در سال ۲۰۰۸، فروش ۶۰٫۲ میلیون دلاری و با «تحت تعقیب» در سال ۲۰۰۸ فروشی ۵۰٫۹ میلون دلاری را تجربه کرده بود. فیلم «خانم و آقای اسمیت» نیز در سال ۲۰۰۵ در هفته اول نمایشش ۵۰٫۳ میلیون دلار فروخته بود.

در بازار جهانی مخاطبان زن ۶۰ درصد تماشاگران این فیلم را تشکیل داده اند و ۳۰ درصد افرادی که بلیت تماشای این فیلم را خریده اند زیر ۱۸ سال سن داشته اند.

بالاترین آمار فروش دیسنی از این فیلم در آمریکای لاتین کسب شد.

دیسنی برای تولید این فیلم ۱۷۵ میلیون دلار هزینه کرده و به نظر می رسد هنوز به زمان بیشتری برای اعلام این که این فیلم موفق بوده، نیاز است.

این در حالی است که فیلم «آز بزرگ و قدرتمند» که مارس ۲۰۱۳ اکران شد در آخر هفته اول نمایشش ۷۹ میلیون دلار فروش کرده بود و «آلیس در سرزمین عجایب» در سال ۲۰۱۰ فروشی ۱۱۶ میلیون دلاری را ثبت کرد.

در کنار آنجلینا جولی که در «شریر» در نقش منفی ظاهر شده، اله فانینگ در نقش پرنسس آئورورا بازی کرده و کارگردان فیلم رابرت استرامبرگ است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top