سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم سینمایی «شهر موشها ۲» رکوردهایی به نام خود ثبت کرد.

فیلم سینمایی «شهر موشها ۲» رکوردهایی به نام خود ثبت کرد.

سینما کده

cinema-shahrm

فیلم سینمایی «شهر موشها ۲»

به گزارش خبرگزاری مهر، منیژه حکمت یکی از تهیه کنندگان این فیلم با اعلام این مطلب گفت: «شهر موشها ۲» در روز اول اکرانش ۷۵ میلیون تومان فروش داشت که پیش از این بیشترین میزان فروش در روز اول اکران زیر ۳۰ میلیون تومان بوده است. ضمن این که فروش فیلم در روز پنج شنبه ۱۳۵ میلیون تومان و جمعه ۱۵۵ میلیون بوده است و برای اولین بار در تاریخ سینما فروش جمعه یک فیلم از روز پنج شنبه آن بیشتر شده است. همچنین پیش از این رکورد فروش در یک روز ۱۰۸ میلیون تومان بود که با این رقم رکورد قبلی شکسته شد.

وی مجموع فروش این فیلم در ۲۲ سینمای تهران را ۳۶۵ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: استقبال مخاطبان در شهرستان ها مناسب بوده و اکثر سینماها به سانس فوق العاده رسیده است به طوری که در اهواز برای اولین بار سانسی فوق العاده برای یک فیلم در نظر گرفته شد که فروش شهرستان ها نیز به زودی اعلام می شود.

حکمت درباره وضعیت سانس ها و سالن های نمایش این فیلم گفت: متاسفانه سالن کم داریم و در بخش مدیریت سانس با مشکل همراه هستیم. خود من در این سه روز که در سینماهای مختلف حضور پیدا می کردم، شاهد بودم جمعیت زیادی که موفق به تهیه بلیت نشده اند مجبور به برگشت شدند و دردناک ترین لحظه دیدن بچه های گریان بود که با نشاط به سمت سینما آمده بودند اما با ناراحتی برگشتند.

وی خطاب به مسئولان سازمان سینمایی عنوان کرد: فیلم «شهر موشها ۲» فضای شادی را در جامعه به وجود آورده و هر ۳۰ سال یک بار چنین اتفاقی می افتد و باید شرایطی فراهم کرد تا بتوانیم جوابگوی استقبال مردم باشیم.

وی تأکید کرد: شهرداری تهران و سایر سازمان های مرتبط که بودجه هایی برای سرگرمی و شادی مردم دارند خوب است در شرایطی که «شهرموشها» چنین فضایی را رقم زده با ما همراه شوند تا بتوانیم این نشاط را برای عموم مردم به ارمغان بیاورم.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top