خانه » اخبار تئاتر » «فیتیله‌ای‌ها» تئاتر اجرا می‌کنند.

«فیتیله‌ای‌ها» تئاتر اجرا می‌کنند.

سینما کده

t-fitile

فیتیله‌ای‌ها

 

محمد مسلمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اعلام این خبر افزود: طی صحبتهایی که با مدیریت تالار هنر شده قرار است در پاییز امسال دو اثر نمایشی را به صورت همزمان اجرا کنیم که هم اکنون صحبتهای اولیه انجام گرفته و براین اساس نیز ما تمرین های خود را به زودی آغاز خواهیم کرد.

وی توضیح داد: «خنده و گریه» عنوان اثر نمایشی جدیدی از نوشته های تازه من در عرصه تئاتر است که با ترکیب همیشگی خودمان متشکل از حمید گلی، علی فروتن و من برای اجرا آماده خواهد شد. نمایش «لپ گلی» که چندی پیش در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه رفته بود نیز در ردیف اثار پیشنهادی ما برای اجرای همزمان با نمایش «خنده و گریه» است که امیدواریم با موافقت مدیر تالار هنر بتوانیم آن را روی صحنه اجرا کنیم.

این کارکردان تئاتر با اشاره به حضور گروه «فیتیله‌ای‌ها‌» در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان تصریح کرد: صحبتهایی برای حضور گروه در جشنواره شده که هنوز قطعیت ندارد اما به طور حتم این آمادگی در گروه ما وجود دارد که بتوانیم حضور شایسته ای در جشنواره داشته باشیم چراکه خانه ما تئاتر است و این علاقه وجود دارد که بتوانیم غیر از فعالیت در تلویزیون در صحنه تئاتر نیز حضور خوبی داشته باشیم.

 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top