سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم سینمایی «ردکارپت» به دو میلیارد تومان رسید.

فیلم سینمایی «ردکارپت» به دو میلیارد تومان رسید.

سینما کده

cinema-redca

فیلم سینمایی «ردکارپت»

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران در مورد آخرین وضعیت فروش «رد کارپت» به کارگردانی رضا عطاران، گفت: فیلم سینمایی ردکارپت در مجموع ۳۴ روز در ۵۰ سینمای شهر تهران و شهرستان یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان فروخته است.

قطبی اضافه کرد: این فیلم تا روز گذشته پنجشنبه(۹ مردادماه) یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در سینمای تهران و ۵۸۰ میلیون تومان در شهرستان  فروش داشته است.

فیلم سینمایی «ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران در ایام جشنواره فیلم کن ۲۰۱۳ فرانسه تصویربرداری شده است. عطاران در این فیلم در نقش یک عاشق سینما بازی می‌کند.

مدیرپخش فیلمیران در مورد فروش فیلم سینمایی «کلاشینکف» سعید سهیلی که اکران خود را از روز چهارشنبه اول مرداد ماه آغاز کرده است گفت: «کلاشینکف» ۳۱۵ میلیون تومان در سینماهای تهران و ۱۴۵ میلیون تومان در شهرستان فروخته است که در مجموع ۹ روز اول اکرانش، ۴۶۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«کلاشینکف» تازه ترین اثر سعید سهیلی بعد از فیلم جنجالی «گشت ارشاد» است. این فیلم از تمی اجتماعی با لحنی کمدی برخوردار است و اولین همکاری رضا عطاران با سعید سهیلی به شمار می‌رود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top