سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم “قندون جهیزیه” به مرحله ساخت موسیقی رسید.

فیلم “قندون جهیزیه” به مرحله ساخت موسیقی رسید.

سینما کده

cinema-ghand

فیلم “قندون جهیزیه” به مرحله ساخت موسیقی رسید.

«سعید سعدی» تهیه‌کننده فیلم«قندون جهیزیه» در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس، درمورد وضعیت این فیلم اظهار نظر داشت: در حال حاضر «قندون جهیزیه» توسط میلاد عمران‌ لو در مرحله ساخت موسیقی قرار دارد.

وی اضافه کرد: با اتمام موسیقی و مراحل میکس نهایی این فیلم تا پایان آذر ماه «قندون جهیزیه» آماده نمایش می شود و نسخه‌ای از این فیلم را برای حضور در جشنواره سی‌وسوم فیلم فجر تحویل دبیرخانه جشنواره خواهیم داد.

سعدی در خصوص همکاری با علی ملاقلی‌پور به عنوان فیلمساز اول گفت: من تا به حال با فیلم‌ اولی‌های زیادی کار کردم که این فیلم هم در همان راستا قرار دارد البته از همکاری با علی ملاقلی‌پور احساس رضایت می‌کنم و هنوز در این عرصه سرم به سنگ نخورده است.

تهیه‌کننده «قندون جهیزیه» تأکید کرد: با توجه به مضمون فیلم و موضوعی که علی ملاقلی‌پور انتخاب کرده فکر می‌کنم در اکران هم بتوانیم موفق باشیم اما باید تا زمان نمایش فیلم منتظر بمانیم.

بنا بر این خبر، علی ملاقلی‌پور فرزند کارگردان فقید سینمایی ایران رسول ملاقلی‌پور است که در اولین تجربه سینمایی خود «قندون جهیزیه» را به تهیه‌کنندگی سعید سعدی مقابل دوربین برده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top