سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم مجید مجیدی در هند ساخته میشود.

فیلم مجید مجیدی در هند ساخته میشود.

سینما کده

cinema-majdma

فیلم مجید مجیدی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت روزنامه ایندیا تودی، مجید مجیدی فیلمساز تحسین‌شده فیلم «بچه های آسمان» ماه اکتبر گذشته به منظور نهایی کردن جزئیات پروژه جدیدش که «باغ های معلق» نام دارد، به هندوستان سفر کرده بود.

وی در نظر دارد این فیلم را به طور کامل با عوامل هندی جلوی دوربین ببرد. در جریان این سفر وی با «کای پو چه» بازیگر هندی دیدار کرد و از آن زمان با وی در تماس بوده است. گفته شده است که مجیدی به امضای قرارداد با سوشانت سینگ راجپوت بازیگر سرشناس هندی تمایل دارد اما انتخاب هنرپیشه ها همزمان با سفر آتی مجیدی به هندوستان نهایی خواهد شد.

براساس گزارش ایندیا تودی، مجیدی ماه آینده میلادی (سپتامبر) به منظور انتخاب بازیگران فیلم «باغ‌های معلق» به هندوستان سفر می کند. این سفر به علت مشغله وی در کارهای پس از تولید فیلم جدیدش، «محمد (ص)» به تعویق افتاده است.

مجید مجیدی طی بیانیه‌ای ضمن تصدیق این خبر گفت: من همیشه می‌خواستم که در هند فیلم بسازم چون همیشه احساس قرابت فرهنگی خاصی میان هند و ایران می‌کردم. فیلمبرداری آخرین فیلمم «محمد (ص)» به اتمام رسیده و هم‌اکنون در مونیخ درحال انجام کارهای پس از تولید آن هستم. پس از اتمام این فیلم برای انجام مراحل پیش تولید فیلم و انتخاب بازیگر سفری به هند خواهم داشت. این یک فیلم دراماتیک براساس ارزش‌های انسانی است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top