سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » فیلم «همسایه‌های بد» دو قسمتی میشود

فیلم «همسایه‌های بد» دو قسمتی میشود

سینما کده

f-neighbors

فیلم «همسایه‌های بد» دو قسمتی میشود

به گزارش سینما کده به نقل از فارس، زک افران و ست روگن دو بازیگر اصلی قسمت نخست فیلم «همسایه‌های بد»، درقسمت جدید دوباره نقش‌های پیشین خود را تکرار خواهند کرد.

فروش جهانی غیرقابل پیش‌بینی ۲۶۸ میلیون دلاری فیلم سینمایی، باعث شد تا تهیه کنندگان آن به فکر تولید قسمت جدیدی از این کمدی بیفتند.

موفقیت کلان نسخه اصلی در حالی نصیب آن شد که با هزینه پایین ۱۸ میلیون دلاری تهیه شده بود. به دلیل پایین بودن رقم هزینه‌های تولید فیلم، تحلیلگران اقتصادی سینما گفتند سود حاصل از فروش «همسایه‌های بد» بسیار زیاد بوده است.

دومین قسمت این کمدی خانوادگی هم با هزینه تولید ۱۸ تا ۲۰ میلیون دلاری ساخته خواهد شد و چند بازیگر و کاراکتر تازه هم، به جمع بازیگران پیشین آن می‌پیوندند.

داستان قسمت اول در باره کاراکتر ست روگن بود که ازدواج می‌کند و به زودی با ورود یک همسایه مزاحم (با بازی زک افران) روبرو می‌شود. کل داستان فیلم، اختصاص به رویارویی و درگیری این دو کاراکتر داشت.

در داستان قسمت دوم، کاراکتر افران از این محل نقل مکان کرده و دیگر مزاحمتی برای کاراکتر روگن ندارد. اما ورود یک همسایه مزاحم دیگر، باعث می‌شود تا کاراکتر ست روگن به سراغ زک افران رفته و از او کمک بخواهد.

با ورود دوباره افران به صحنه، ماجراهای فیلم شکل تازه‌ای به خودش می گیرد. افران و روگن خیلی زود متوجه می‌شوند که همسایه تازه، به شدت مزاحم و غیرقابل تحمل است.

فیلمنامه دومین قسمت «همسایه‌های بد» را تیم دونفره آندرو کوهن و براندن اوبراین می‌نویسند. آن‌ها فیلم‌نامه خود را تا دو ماه دیگر تحویل تهیه‌کنندگان فیلم می‌دهند.

نیکلاس استالر برای کارگردانی قسمت دوم این کمدی، دوباره پشت دوربین برمی‌گردد. قرار است کلید فیلم‌برداری فیلم، اوایل فصل تابستان سال جاری میلادی زده شود.

از حالا تاریخ سیزدهم ماه مه سال ۲۰۱۶ به عنوان زمان نمایش عمومی «همسایه‌های بد ۲» مشخص شده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top