سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم‌های سینمایی «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» با حدود ۵۰ و «دهلیز» با حدود ۳۰ سینما اکران خود را آغاز می‌کنند.

فیلم‌های سینمایی «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» با حدود ۵۰ و «دهلیز» با حدود ۳۰ سینما اکران خود را آغاز می‌کنند.

سینما کده

cinema-hd

فیلم هیس ودهلیز

به گزارش سینما کده خاقانی از دفتر پخش «فیلمیران» که پخش این دو فیلم را در اکران عید فطر برعهده دارد، ضمن تایید این خبر به خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده قرار است در ۲۰ سینمای تهرانی و حدود ۳۰ سینمای شهرستانی اکران شود. همچنین «دهلیز» بهروز شعیبی هم اکران خود را با ۲۰ سینما در تهران و بیش از ۱۰ سینما در شهرستان‌ها آغاز خواهد کرد.

وی افزود: هر دو فیلم از چهارشنبه یا پنج‌شنبه این هفته (۹ یا ۱۰ مردادماه) در تهران روی پرده می‌روند و اکران شهرستان‌ها هم به‌شکلی همزمان با تهران برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش ایسنا، «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده در جشنواره فیلم فجر با استقبال بسیار مخاطبان روبرو شده و توانسته بود سیمرغ فیلم برگزیده تماشاگران را مشترکا با «حوض نقاشی» دریافت کند. این فیلم به بررسی مسائل دختران جوان می‌پردازد و ترس از آبرو را در این دوره سنی آسیب‌شناسی می‌کند.

در «هیس! دخترها…»، شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان، امیر دژاکام و مهدی ماهانی با حضور امیر آقایی، حضور افتخاری ستاره اسکندری و با معرفی نیما صفایی بازی می‌کنند.

«دهلیز» هم که نخستین اثر سینمایی بهروز شعیبی است در جشنواره فیلم فجر با استقبال اصحاب رسانه، منتقدان و مردم روبرو شده و اغلب بازی‌های رضا عطاران، هانیه توسلی و بازیگر خردسال این فیلم را درخشان توصیف کرده بودند.

«دهلیز» داستان زنی به نام شیواست. او سرپرست خانوار است و با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه‌ای زندگی آن‌ها دچار تحول می‌شود و در مسیری جدید قرار می‌گیرد. نقش رضا عطاران در این فیلم، با آثار گذشته‌اش تفاوت‌های بسیاری دارد.

این فیلم در جشنواره فجر توانست، سیمرغ‌های بهترین بازیگر زن (هانیه توسلی) و بهترین فیلم بخش نگاه نو را دریافت کند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top