سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » آغاز پیش تولید فیلم «۳۶۰ درجه» پس از ماه مبارک رمضان.

آغاز پیش تولید فیلم «۳۶۰ درجه» پس از ماه مبارک رمضان.

سینما کده

cinema-360d

  فیلم «۳۶۰ درجه»

سام قریبیان بازیگر سینما و تئاتر درباره زمان پیش‌تولید اولین فیلم بلندش با عنوان «۳۶۰ درجه» به خبرگزاری مهر گفت: اسفند ماه سال گذشته فیلمنامه این فیلم آماده بود و از اردیبهشت ماه سال جاری درخواست پروانه ساخت را به سازمان سینمایی ارائه کردم و دیروز پروانه این فیلم بعد از گذشت ۲ ماه صادر شد. واقعیت این است که قدم خاصی برای پیش تولید این فیلم برنداشتم و تا به امروز منتظر پروانه ساخت بودم.

او ادامه داد: تهیه کنندگی این فیلم بر عهده پدرم فرامرز قریبیان است که این روزها در سفر به سر می‌برد. او هفته آینده به ایران بازمی‌گردد و به صورت جدی تر می‌توانیم در مورد زمان پیش‌تولید فیلم صحبت کنیم اما چیزی که مسلم است بعد از ماه مبارک رمضان و عید فطر به طور رسمی پیش تولید این فیلم را آغاز خواهیم کرد.

بازیگر فیلم «خط ویژه» درباره نحوه انتخاب بازیگران اولین فیلمش بیان کرد: قبل از دریافت پروانه ساخت با بازیگران شناخته شده ای در سینمای ایران وارد مذاکره شدم اما هنوز هیچ کدام از بازیگران برای حضور در این فیلم قطعی نشده اند و تا زمانی که قرارداد منعقد نشود نمی‌توان نام آن‌ها را رسانه ای کرد.

قریبیان با اشاره به این نکته که «۳۶۰ درجه» به سی و سومین جشنواره فیلم فجر خواهد رسید، گفت: تلاشم بر این است که این کار را انجام دهم اما کیفیت را فدای رساندن فیلم به جشنواره نخواهم کرد. احتمال می‌دهم اواسط مرداد و اوایل شهریور فیلمبرداری این فیلم را آغاز کنم و تا بهمن چندماهی را برای مراحل فنی فرصت داشته باشم.

فیلمنامه نویس «گناهکاران» درباره عواملی که تا کنون حضورشان در این فیلم قطعی شده است، عنوان کرد: فرامرز قریبیان تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد، حسن مصطفوی به عنوان مدیر تولید و بهرام دهقانی به عنوان تدوینگر حضورشان قطعی شده است.

قریبیان در پایان حرف هایش درباره فعالیت‌های این روزهایش گفت: به تازگی قرارداد بازیگری در سریال «پیاده نظام» به کارگردانی مسعود تکاور را امضا کردم و از اول مرداد به این گروه ملحق خواهم شد. فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی به شدت قوی است و یکی از سریال های پلیسی چند سال اخیرخواهد شد. نقشی که قرار است من در این سریال بازی کنم «بَدمن» قصه است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top