سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » فیلم “Hobbit” در کشور آمریکا به ۹۰ میلیون دلار فروش رسید.

فیلم “Hobbit” در کشور آمریکا به ۹۰ میلیون دلار فروش رسید.

سینما کده

f-hobbitusa

فیلم “Hobbit” در کشور آمریکا به ۹۰ میلیون دلار فروش رسید.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، فیلم «هابیت: نبرد پنج سپاه» آخرین فیلم از مجموعه  علمی تخیلی «هابیت» به کارگردانی «پیتر جکسون» با فروش ۵۶/۲ میلیون دلاری خود عنوان پرفروش‌ترین فیلم  هفته سینماهای آمریکا را به دست آورد و تنها در مدت پنج روز اکران فروش خود را در گیشه آمریکای شمالی را به ۹۱ میلیون دلار افزایش داد.
فیلم جدید«پیتر جکسون» که ششمین فیلم در مجموعه  «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» به حساب می آید،بعد از دو هفته اکران در گیشه جهانی به فروش بالغ بر ۳۵۵ میلیون دلار دست یافته است و در انتظار گیشه پررونق چند روز پایانی سال ۲۰۱۴ میلادی است.
«شب در موزه: رازه مقبره» بعد از «هابیت: نبرد پنج سپاه» با فروش ۱۷/۳ میلیون دلاری در مکان دوم پرفروش‌ترین‌های این هفته سینمای آمریکا جای گرفت و بعد از آن فیلم «آنی» محصول کلمبیا پیکچرز با فروش ۱۶/۳ میلیون دلار جایگاه سوم را از آن خود کرد.
در مکان‌های بعدی پرفروش‌ترین‌های سینمای آمریکا در این هفته، «اکسدوس» تازه ترین ساخته «ریدلی اسکات» با ۸/۱ میلیون دلار، «بازی‌های بقاء:مرغ مقلد» (۷/۸ میلیون دلار) ‌، «وحشی» (۴/۲ میلیون دلار)،‌ «تاپ فایو» (۳/۵ میلیون دلار)، «قهرمان بزرگ۶» (۳/۶ میلیون دلار) و «پنگوئن‌های ماداگسکار» (۳/۵ میلیون دلار) قرار دارند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top