سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » فیلم جدید تام کروز به نام «لبه فردا» گیشه را ناامیدکننده آغاز کرد.

فیلم جدید تام کروز به نام «لبه فردا» گیشه را ناامیدکننده آغاز کرد.

سینما کده

cinemak-lbfa

لبه فردا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکرین دیلی، این فیلم به زحمت می‌تواند در اولین تعطیلات آخر هفته نمایشش به مرز ۳۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی برسد.

این در حالی است که فروش فیلم دیگری که همزمان با فیلم جدید تام کروز راهی پرده‌های سینماها شده یعنی فیلم «تقصیر ستارگان ما» روز جمعه از مرز ۲۰ میلیون دلار گذشت و انتظار می رود تا پایان تعطیلات آخر هفته (یکشنبه) به ۴۵ میلیون دلار برسد. این فیلم با بودجه ۱۲ میلیون دلاری ساخته شده است و یک موفقیت بزرگ برای کمپانی فوکس قرن بیستم محسوب می‌شود.

«تقصیر ستارگان ما» اقتباسی از داستانی به همین نام نوشته جان گرین رمان نویس نیویورکی است. در حالی که فیلم جدید تام کروز، فیلمی علمی تخیلی است که با بودجه بزرگی ساخته شده و حداقل ۱۷۸ میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است.

تهیه کنندگان این فیلم اکنون بیشتر از آمریکا به فروش این فیلم در بازارهای چین و روسیه فکر می کنند زیرا کروز خارج از آمریکا هواداران زیادی دارد. او با فیلم «فراموشی» به کارگردانی جوزف کاسینسکی به تازگی در سینمای چین حضور موفقی را تجربه کرد.

«لبه فردا» که همزمان از پنج شنبه در چین هم اکران شد ۷/۶ میلیون دلار در چین فروش کرد و فیلم چهارم از نظر پرفروش‌ترین در روز اول نمایشش در سال ۲۰۱۴ شد.

در «لبه فردا» به کارگردانی داگ لیمن و با بازی امیلی بلانت، کروز در نقش یک دکتر نظامی بازی می کند که خودش را در میدان جنگ می بیند و باید در یک روز در نبردهای مختلفی ظاهر شود.

در فیلم «گناه ستارگان ما» شایلین وودلی و آنسل الگورت ایفای نقش کرده اند. آنها در نقش دختر و پسر جوانی بازی کرده اند که در جلسات گروهی حمایت از بیماران سرطانی با هم آشنا می‌شوند. این فیلم به کارگردانی جاش بون ساخته شده و اسکات نویاستاتر و مایکل وبر فیلمنامه اقتباسی اش را نوشته اند. دختران جوان از حامیان این فیلم بوده اند و طیف وسیعی از تماشاگرانش را تشکیل داده اند.

این فیلم را اروین استفا تهیه کرده و فیلمنامه اش را کریس مک کواری نوشته است. داستان فیلم در آینده‌ای نزدیک می گذرد و شخصیت کروز ناگهان یک روز می فهمد که قدرتی ویژه به دست آورده است. او از این قدرت برای دفاع از انسانیت در برابر نیروهای دشمن استفاده می کند و با بیگانگانی که به زمین حمله کرده اند مبارزه می کند.

کرزو درباره شخصیتش گفته است: شخصیت «بیل» مردی است که اشتباه های زیادی کرده و حالا قدر نیرویی را که دارد می‌داند.

این فیلم ابتدا قرار بود با عنوان «همه چیزی که لازم داری کشتن است» اکران شود و بعد نامش به «لبه فردا» تغییر کرد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top