خانه » اخبار سینمای جهان » لزلی هوپ بازیگر سریال «۲۴» به سریال «ظالم» پیوست.

لزلی هوپ بازیگر سریال «۲۴» به سریال «ظالم» پیوست.

سینما کده

IMG_9547

لزلی هوپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لزلی هوپ، بازیگر فصل نخست سریال «24» به سریال «ظالم» پیوست.
هاوارد گوردون و گایدن رف تهیه کنندگان یهودی سریال «ظالم» که سابقه تهیه سریال‌های سیاسی دیگری چون «24» و «میهن» را هم در کارنامه‌شان دارند، یکی از بازیگرانی را که سابقاً با آنها همکاری کرده است به جمع بازیگران سریال تازه‌شان اضافه کردند. لزلی هوپ که نقش تری، همسر جک باور را در فصل اول سریال «24» به‌عهده داشته قرار است در سه قسمت پایانی فصل اول سریال «ظالم» حاضر باشد.
سریال «ظالم» مجموعه‌ای است که فصل اول آن 10 قسمت دارد. این سریال که پس از بهار عربی و اتفاقات سوریه نوشته شده ماجراهای پسر یک دیکتاتور خیالی عرب است که پس از سال‌ها زندگی در آمریکا برای عروسی یکی از اعضای خانواده‌اش به سرزمین مادری‌اش بازمی‌گردد. این مجموعه که به‌گفته سازندگانش با نگاه بر زندگی بشار اسد و معمر قذافی نوشته شده توسط تیم تهیه سریال‌های سیاسی تلویزیون آمریکا، «24» و «میهن» ساخته شده است.
قسمت نخست این سریال در مراکش فیلم‌برداری شد ولی پس از آن و با اعمال نفوذ تهیه کننده اسرائیلی «ظالم»، گایدن رف ادامه فیلم‌برداری را به سرزمین‌های اشغالی منتقل کرد.
روز گذشته خبری از این سریال روی خروجی رسانه‎ها قرار گرفت که خبر از خروج سازندگان این سریال از سرزمین‌های اشغالی می‌داد. آنها برای فیلم‌برداری به اسرائیل رفته بودند که با نا‌امن شدن اوضاع برای ادامه فیلم‌برداری به ترکیه رفتند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top