سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » مانعی برای اکران ” عصبانی نیستم” وجود ندارد

مانعی برای اکران ” عصبانی نیستم” وجود ندارد

سینما کده

cinema-asbani

مانعی برای اکران ” عصبانی نیستم” وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری ایسنا، علی جنتی وزیر ارشاد، که این روزها همچنان درمورد اکران فیلم‌هایی چون «قصه‌ها» و «عصبانی نیستم» مورد پرسش قرار می‌گیرد، در تازه ترین اظهارنظرش گفت: با تغییراتی که بر فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» اعمال شده است این اثر دیگر برای اکران منعی ندارد.

وی همچنین با توجه به حواشی که برای اکران بعضی فیلم‌ها از سوی نمایندگان مجلس مطرح می‌شود، تاکید کرد: جنس رابطه مجلس و ارشاد ناسازگارانه نیست.

این مسوول با بیان اینکه آخرین نسخه اصلاح شده فیلم عصبانی نیستم را دیده است،تاکید کرد: این فیلم برای اکران مشکلی ندارد.

او که در حاشیه بازدید از مراحل ضبط مسابقه ستاره ۲۰ سخن می‌گفت، درمورد زمان اکران فیلم سینمایی «رستاخیز» هم بیان کرد: این فیلم برای اکران مشکلی ندارد، اما خود تهیه کننده و کارگردان می‌خواهند فیلم را در یک موقعیت دیگری به نمایش بگذارند.

به گزارش ایسنا، در حالی علی جنتی بر اکران فیلم عصبانی نیستم تاکید دارد که مدیر دفتر مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس گفت که مرکز پژوهش‌های مجلس هنوز گزارشی درخصوص دو فیلم «عصبانی نیستم» و «قصه‌ها» ارائه نکرده است.

سینا کلهر همچنین گفت: با اعلام نظرات کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس درخصوص دو فیلم «قصه‌ها» و «عصبانی نیستم» و وجود موارد قابل تامل مختلف در این فیلم‌ها، مرکز با بازبینی آن‌ها در حال جمع‌بندی و تهیه گزارش کارشناسی و اعلام نظر نهایی است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top