سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » معراجی ها پروژه ی آینده ی مسعود ده نمکی

معراجی ها پروژه ی آینده ی مسعود ده نمکی

سینما کده

cinema-merajiha

معراجی ها پروژه ی آینده ی مسعود ده نمکی

به گزارش سینما کده «معراجی ها» نام پروژه آینده مسعود ده نمکی است که هنوز مشخص نیست در قالب سریال جلوی دوربین می‌رود یا فیلم سینمایی.
به گزارش سینما کده و به نقل از بانی فیلم، طرح اولیه این فیلمنامه چند سال قبل در قالب یک فیلم سینمایی نوشته شد. طرحی که نام اولیه آن «راهیان نور»بود و بعدا ده نمکی نام «معراجی ها» را برای آن برگزید.

بعد از دعوت تلویزیون برای ساخت این طرح در قالب یک سریال ۲۶ قسمتی، ده نمکی به همراه تیمی از نویسندگان نگارش «معراجی ها» را به پایان رساند. این در حالی بود که به دلیل مضمون ملتهب سریال، این طرح در برخی از شوراهای صدا و سیما رد شده بود اما در نهایت گفته می شود، معاونت سیما با دادن کد تولید به «معراجی ها» با ساخت این سریال برای شبکه یک موافقت کرده است. سریالی که اگر ساخته شود قطعا سید محمود رضوی تهیه کننده آن است.
در همین حال شنیدیم ده نمکی شاید نسخه سینمایی «معراجی ها» را به عنوان کار آینده اش جلوی دوربین ببرد. ظاهرا دست اندرکاران پروژه ده نمکی صحبت هایی با تعدادی از بازیگران شناخته شده و عوامل پشت دوربین انجام داده اند و نکته جالب اینجاست که در چنین شرایطی هم مشخص نیست ده نمکی در آینده سریال یا فیلم سینمایی «معراجی ها» را جلوی دوربین خواهد برد. گفته می شود تیم بازیگران «معراجی ها» کاملا متفاوت از «اخراجی ها» خواهد بود. مسعود ده نمکی باز هم در پروژه آینده اش سوژه ای ملتهب را دستمایه قرار داده که قطعا بعد از ساخت، واکنش های متفاوتی را به دنبال خواهد داشت.
«معراجی ها» یک طنز اجتماعی است و داستان چند جوان دانشجوست که بعد قصد رفتن به شمال برای تفریح سر از کاروان راهیان نور برای دیدار از مناطق جنگی در می آورند. قرار است تا یکی، دو هفته آینده تکلیف این پروژه مشخص شود. اگر «معراجی ها» سینمایی باشد پنجمین فیلم بلند مسعود ده نمکی بعد از سه گانه «اخراجی ها» و «رسوایی» خواهد بود و با توجه به مضمون اش از همین حالا می توان گفت فیلم میلیاردی دیگری با دست پخت ده نمکی در راه است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top