خانه » اخبار سینما وتلویزیون » نقش آفرینی بازیگران هالیوودی در فیلم کوروش کبیر

نقش آفرینی بازیگران هالیوودی در فیلم کوروش کبیر

سینما کده

cinema-korosh kabir

نقش آفرینی بازیگران هالیوودی در فیلم کوروش کبیر

فتح الله جعفری جوزانی  درصحبت هایی با خبگزاری ایرنا بیان کرد: درحال بررسی هزینه های ساخت فیلم کوروش هستیم تا در صورت تامین اعتبار از امکانات رایانه ای سینمای هالیوود برای ساخت این فیلم بهره بگیریم.

او با بیان اینکه کوروش کبیر یک فیلم جهانی خواهد بود، اظهار داشت: تصمیم بر این است تا از بازیگران خارجی نیز در این پروژه عظیم سینمایی ایران استفاده شود تا بتوانیم نمایش این فیلم را به کشورهای دیگر پیش فروش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه کوروش کبیر را مسعود جعفری جوزانی کارگردانی خواهد کرد،افزود: ساخت این پروژه سینمایی بدون استفاده از کمک های دولتی با سرمایه گذاری شخصی و بخش خصوصی صورت خواهد گرفت.

جعفری جوزانی خاطرنشان کرد: برای ورود چند سرمایه گذار نیز درحال مذاکره هستیم و بودجه های چگونگی ساخت فیلم کوروش کبیر را برآورد می کنیم.

او گفت: برای ساخت این فیلم یک تیم تحقیقاتی از پنج سال گذشته منابع و کتاب های زیادی را مطالعه کرده اند که پیگیری و جمع آوری اطلاعات در این زمینه با انتشار آثار جدید همچنان ادامه دارد.

جعفری جوزانی گفت: درحال حاضر برای ساخت فیلم کوروش کبیر تنها موافقت اصولی را اعلام کرده اند، ولی هنوز پروانه ساخت این فیلم صادر نشده است.

وی درباره زمان کلید زدن فیلم کوروش کبیر بیان کرد: برای ساخت این فیلم درحال تلاش هستیم ولی پس از تامین بودجه درباره زمان آغاز و ملیت بازیگران و چگونگی استفاده از امکانات فیلم سازی برنامه ریزی خواهیم کرد.

جعفری جوزانی، کوروش را شخصیتی برای تمام مردم جهان دانست و افزود: نام این پادشاه هخامنشی در کتاب های مقدس آمده و مورد احترام ادیان یهودی، مسیحی و اسلام قرار گرفته است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top