خانه » اخبار سینمای جهان » همکاری دی کاپریو، هاردی و مگوایر در فیلمی با موضوع قاچاق بدن حیوانات.

همکاری دی کاپریو، هاردی و مگوایر در فیلمی با موضوع قاچاق بدن حیوانات.

سینما کده

cinema-badanh

همکاری دی کاپریو، هاردی و مگوایر

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، شنیده ها حاکی از این است که سه ستاره مشهور هالیوودی می خواهند فیلمی با موضوع قاچاق اعضای بدن حیوانات بسازند. دو سال پیش خبری منتشر شد که بر مبنای آن سه تن از سرشناس ترین بازیگران هالیوودی می خواستند فیلمی با موضوع حیوانات بسازند. فیلمی که قرار بود با رویکردی مشابه “ترافیک”، ساخته برنده اسکار استیون سودربرگ ساخته شود. اما دیگر خبری از این پروژه نشد. حالا زمزمه هایی در گوشه و کنار بولوار مشهور شهر لس آنجلس شنیده می شود که از ساخت یک فیلم دیگر با همین موضوع حکایت می کند.

ظاهرا کمپانی برادران وارنر، ویل استپلس، نویسنده قسمت پنجم مجموعه “ماموریت غیر ممکن” را استخدام کرده تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد. او که سابقه نوشتن بازی هایی چون “کال آو دیوتی و “نید فور اسپید” را دارد قرار است در فیلم جدید برادران وارنر قاچاق حیوانات را از دهکده های دور افتاده آفریقا، جایی که شکار حیوانات انجام می شود تا خیاطی های پر زرق و برق پاریس روایت کند. اگرچه این فیلم، با پروژه ای که دی کاپریو، هاردی و مگوایر می خواستند بسازند متفاوت است اما گفته می شود از آنجایی که هر سه نفر در NGO های مربوط به حیوانات فعالیت های چشم گیری دارند شانس حضورشان در قامت تهیه کننده، بیشتر از هر کس دیگری در هالییود است. بعضی از اخبار حتی پا را فراتر گذاشته اند و معتقدند که لئوناردو دی کاپریو به همراهی تابی مگوایر و تام هاردی در این فیلم بازی هم خواهند کرد. اگر این اتفاق رخ دهد، تام هاردی و لئوناردو دی کاپریو، نخستین بار پس از “تلقین” کریستوفر نولان یک بار دیگر با هم همکار می شوند.

همین طور تابی مگوایر که در سه فیلم سینمایی به کارگردانی سام ریمی نقش “مرد عنکبوتی” را بر عهده داشت هم می تواند خاطره همکاری مشترکش با دی کاپریو در فیلم “گتسبی بزرگ” باز لورمن که اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته اف اسکات فیتزجرالد بود را بار دیگر زنده کند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top