سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » «هیس دخترها فریاد نمی زنند…» فیلم موفق اکران عید فطر می شود.

«هیس دخترها فریاد نمی زنند…» فیلم موفق اکران عید فطر می شود.

سینما کده

cinema-hu

فیلم هیس

 به گزارش سینما کده دلیل تمایل نداشتن فیلمسازان به ساخت فیلم های سینمای مناسبتی سید ضیاء هاشمی رئیس شورای صنفی نمایش گفت :سینما مانند  تلویزیون تعریف روشنی ندارد و مردم به ازای پولی که پرداخت می کنند ،‌تمایل به تماشای فیلم دلخواه خود هستند و از این جهت فیلم های مناسبتی در سینما خیلی کارساز نیست . 

وی ادامه داد :تعریف روشن سینما این است که باید مردم را جذب کند تا بتواند گیشه خود را سرپا نگه دارد . در حال حاضر فیلم هایی که برای عید فطر اکران شده است خواهید دید اقبال خوب مردم را به دنبال خواهد داشت و دلیل آن ارتباط فیلم ها با سینما و مردم است. 

رئیس شورای صنفی نمایش گفت :ما در ایام ماه مبارک رمضان فیلم قابل توجهی برای اکران نداشتیم و همچنین به دلیل اینکه در این ایام مردم روزه دار هستند و تمایل برای رفتن به سینما کاهش می یابد ،‌تهیه کننده ها و پخش کننده ها تمایل خوبی برای حضور در این ایام را نداشتند و سینما بی رمق ماند. 

هاشمی در خصوص نبود بودجه کافی برای فیلم های مناسبتی افزود :‌ از دیگر دلایلی که فیلمسازان تمایلی برای ساخت فیلم های مناسبتی برای سینما ندارند ، نبود بودجه مناسب برای ساخت است ،‌اما دلیل عمده آن نمایش این نوع فیلم ها از تلویزیون است که در قاب تلویزیون بیشتر مخاطب را جذب می کند ، شاید در سینما هم یک استثنا باشد ، اما آن هم در قالب تله فیلم ساخته می شود. 

رئیس اتحادیه تهیه کنندگان در مورد موفقیت فیلم هایی که در عید فطر اکران شده است ، گفت :به طور قاطع می توان گفت ، فیلم «هیس دخترها فریاد نمی زنند» از استقبال خوبی برخوردار خواهد شد و به بعد از آن به ترتیب فیلم های «دهلیز» و «جابجا» سینماها را از بی رمقی نجات خواهند داد. 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top