سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » اکران ویژه‌ی فیلم «هیچ کجا هیچ کس» در عید فطر.

اکران ویژه‌ی فیلم «هیچ کجا هیچ کس» در عید فطر.

سینما کده

cinema-hkoj

هیچ کجا هیچ کس

به گزارش سینما کده در این مراسم که شامگاه ۱۵ مرداد ماه برگزار شد، هنرمندانی چون رضا کیانیان‌، مهناز افشار‌، صابر ابر‌، بهاره کیان افشار‌، امین زندگانی‌ و… حضور داشتند.

رضا کیانیان که برای تقدیر به روی صحنه آمده بود‌ در بخش ابتدایی سخنانش گفت:ابتدا از مخاطبان عذرخواهی می‌کنم که پیش از برنامه در سالن انتظار، عصبانی شدم. من خوشحال می‌شوم با همه دوستداران سینما عکس بگیرم اما آنجا آنقدر شلوغ بود و به هم ریخته با اینکه دوست داشتم عکس بگیرم اما یک مقدار عصبانی شدم.

وی ادامه داد: امروز روز خوب من نیست اما از وقتی شما را می‌بینم، دارم بهتر می‌شوم. کار ما فرقش با شما این است که ما در ویترین قرار می‌گیریم و دیده می‌شویم.

کیانیان در پایان سخنانش با اشاره به بنیاد دهش‌پور اظهار امیدواری کرد: خدا به ما کمک کند تا توفیق، یاری‌رسانی داشته باشیم و دلی را در این مملکت شاد کنیم، دلی که سال‌ها است شاد نیست.

او به رسم یادبود هدیه‌ای از این موسسه گرفت و گفت: ما باید یک چیزی به موسسه بدهیم!

رضا کیانیان گلی‌ که به او اهدا شده بود را به رسم یادگاری به سمت تماشاگران پرتاب کرد.

به گزارش ایسنا،مهناز افشار دیگر بازیگر فیلم «هیچ‌کجا هیچ‌کس» هم در سخنانی گفت: ما شب‌ها سر فیلمبرداری فیلم آقای کیمیایی هستیم و آقای محمدرضا فروتن (دیگر بازیگر فیلم هیچ‌کجا هیچ‌کس) عذرخواهی کردند که نتوانستند در این برنامه حضور پیدا کنند. او دوست داشت، اینجا باشد.

او همچنین یادآور شد: آخرین‌باری که برای این خیریه دور هم جمع شدیم، نمایش فیلم «برف روی کاج‌ها» بود. خدا رو شکر می‌کنم که فرصت داده می‌شود که من به عنوان یک بشر در این کار خیر حضور داشته باشم و امیدوارم این فرصت‌ها بیشتر فراهم شود.

مهناز افشار در ادامه از صابر ابر و بهاره کیان‌افشار دیگر بازیگران فیلم خواست که به روی صحنه بیایند و صابر ابر هم در سخنانی اظهار خرسندی کرد که در این جمع حضور دارد.

صابر ابر با اشاره به فیلم «هیچ‌کجا هیچ‌کس» ادامه داد: اگر این تعداد هنرمند در این فیلم همکاری کردند، به خاطر خود ابراهیم شیبانی و روح بزرگش است.

در بخشی از این برنامه کلیپی که فاطمه معتمد‌آریا ‌، سامان مقدم‌ به مناسبت هجدهمین سالگرد تاسیس بنیاد دهش‌پور ساخته بودند‌، پخش شد.

در بخش پایانی برنامه از ابراهیم شیبانی‌ کارگردان ، حسن کلامی تهیه‌کننده، امیرحسین علم‌الهدی در حوزه‌ی پخش ‌و سیدهادی منبتی‌ که در ساخت فیلم همکاری داشته است، تقدیر شد.

اجرای این برنامه را شاهین شرافتی برعهده داشت‌ و در ابتدا سامان خسروانی نماینده بنیاد دهش‌پور (بنیاد حمایت از بیماران سرطانی) سخنانی را مطرح کرد و از بهاره کیان‌افشار به عنوان هنرمندی که داوطلبانه با این بنیاد همکاری می‌کند،نام برد.

در فیلم سینمایی «هیچ‌کجا هیچ‌کس» که حوزه هنری پخش آن را برعهده گرفته است، بازیگرانی مانند رضا کیانیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، صابر ابر، بهاره کیان افشار و بابک کریمی ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان آن آمده است: «داستان انسان‌هایی که در توهم یک رستگاری خودساخته، تصمیم به سرک کشیدن به پشت دیوار تباهی می‌گیرند. یلدا، داود، مهران، مرجان و … شاید هر روز در سکوت از کنار هم می‌گذریم. در ناکجا آبادی به وسعت هیچ کجا، هیچ کس.» 

 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top