سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » آغاز اکران عمومی فیلم «هیچ کجا هیچ‌کس».

آغاز اکران عمومی فیلم «هیچ کجا هیچ‌کس».

سینما کده

cinema-hk

 فیلم هیچ کجا هیچ‌کس

به گزارش سینما کده و به نقل از سوره سینما، حسن کلامی گفت: این فیلم عید فطر اکران می‌شود. آنونس ساخته شده، پوستر طراحی شده و تقریبا در مراحل آخر چاپ کپی‌های فیلم و دیگر مقدمات تبلیغاتی برای اکران هستیم.

وی درباره پیش‌بینی استقبال مخاطبان از این فیلم گفت: عوامل متعددی از جمله همزمانی اکران فیلم با سفرهای تابستانی مردم و چگونگی فضای عمومی کشور در چگونگی فروش فیلم مؤثر است. ترکیب خوب بازیگران «هیچ کجا، هیچکس» می‌تواند یکی از فاکتورهای فروش باشد. وسعت پخش حوزه هنری که پخش‌کنندگی فیلم ما را بر عهده دارد می‌تواند فضای تبلیغاتی خوبی برای فیلم رقم بزند.

این تهیه‌کننده افزود: بخشی از فعالیت‌های تبلیغاتی در تهران آغاز شده. همزمان با فیلم «هیچ کجا، هیچکس» فیلم‌های قدری اکران می‌شوند باید ببینیم کدام فیلم می‌تواند تماشاگر را جذب کند و فروش بیشتری داشته باشد. حوزه هنری در راستای پخش گسترده و پوشش تبلیغاتی فیلم دارد همه تلاش خود را می‌کند و عملکرد خوبی تا کنون داشته است. حدود ۱۶ شهرستان فیلم را نمایش می‌دهند.

در «هیچ کجا، هیچکس» به کارگردانی ابراهیم شیبانی، مهناز افشار، محمدرضا فروتن، رضا کیانیان، صابر ابر، بهاره کیان افشار و … بازی ‌کردند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top