سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم سینمایی «وروجک ها» آماده نمایش شد.

فیلم سینمایی «وروجک ها» آماده نمایش شد.

سینما کده

cinema-voroj

فیلم سینمایی «وروجک ها»

به گزارش خبرگزاری مهر، «وروجک ها» که نوشته و کارگردانی فرزاد اژدری است در جمع ۱۴ فیلم راه یافته به بخش مسابقه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان است.

«وروجک‌ها» با فضای شاد و موزیکال مسایل مبتلا به خانواده ها در ارتباط با کودکان و نوجوانان را به تصویر می کشد. این فیلم که سومین فیلم بلند سینمایی فرزاد اژدری است با توجه به ویژگی های مضمونی و محتوایی مورد توجه خانواده ها و مخاطبان سینمای کودک و نوجوان قرار خواهد گرفت.

«وروجک ها» با مدیریت تولید جعفر گودرزی در ۲۰ جلسه فیلم برداری در تهران به کار خود پایان داد .«وروجک ها» یک فیلم سینمایی با موضوع کودک است که داستان آن درباره خواهر و برادری به نام های ساینا و سینا است که پدر و مادرشان را با رفتارهای ناشایست و نادرست به ستوه آورده اند. یک روز صبح که از خواب بیدار می شوند متوجه می شوند که پدر و مادرشان ناپدید شده اند. ساینا و سینا قدم در راهی میگذارند که مشکلات عجیب و غریبی انتظارشان را می‌کشد.

علیرضا خمسه، سیما تیراندازط وفان مهردادیان و … در این فیلم سینمایی حضور دارند.

ساینا اژدری، کیمیا حسینی، ایلیا مجیدی، آرتین پشنگ، روژان تقی زاده، عسل مردی، امیرعلی خانی، آرش ادیبی… بازیگران کودک این فیلم هستند.

 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top