سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » پایان فیلمبرداری “محمد(ص)” در آفریقا

پایان فیلمبرداری “محمد(ص)” در آفریقا

سینما کده

cinema-payambar

فیلم محمد(ص)

به گزارش سینما کده صحنه‌های باقی مانده از جدیدترین فیلم مجید مجیدی طی چند روز گذشته در شهر بلا بلا آفریقا فیلمبرداری شده است. در

این صحنه‌ها صادق هاتفی در نقش ابرهه جلوی دوربین رفته است.و اما مجید مجیدی به همراه دیگر اعضای گروه که او را در سفر آفریقا همراه

کرده‌ بودند، امروز صبح به ایران بازگشتند. البته اسکات اندرسون مدیر جلوه‌های ویژه سینمای هالیوود نیز گروه را در آفریقا همراهی کرده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت نور تابان تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار فیلم، این صحنه‌ها با رضایت ۱۰۰ درصدی مجیدی گرفته شده و از جمله سکانس‌های ماندگار فیلم محسوب می‌شود. فیلمبرداری این صحنه‌ها ۵ روز طول کشیده است.

فیلمبرداری “محمد(ص)” در کرمان، عسلویه، شهرک سینمایی نور در حوالی شهر قم و … صورت گرفته‌است. در این پروژه مذهبی-تاریخی که با حضور عوامل حرفه‌ای و شاخص خارجی و داخلی ساخته شده است بازیگرانی چون علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، محسن تنابنده، مینا ساداتی، ساره بیات، پانته‏‌آ مهدی‏‌نیا و … نقش‌آفرینی می‏‌کنند.

داستان فیلم سینمایی “محمد(ص)” از دوران جاهلیت و به هنگام تولد آخرین پیامبر خدا حضرت محمد (ص) آغاز شده و در ۱۲ سالگی ایشان در اولین سفر به همراه عمویشان ابوطالب، به شام پس از رسیدن به صومعه بحیرا به پایان می رسد. بحیرا راهبی مسیحی است که درباره ظهور آخرین پیامبر به ابوطالب بشارت می‌دهد. این فیلم توسط موسسه سینمایی نورتابان تهیه می‌شود.

مجیدی تا کنون ساخت فیلم‌هایی چون “بید مجنون”، “رنگ خدا”، “باران”، “آواز گنجشکها”، “بچه های آسمان” و… را برعهده داشته است.

مجیدی این روزها ریاست جشنواره بین‌المللی پیامبر اکرم (ص) را نیز برعهده گرفته است که در حال حاضر تنها در یک شاخه نشانه‌نوشته برگزار می‌شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top