سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » گروه تولید سریال پایتخت برای «پایتخت ۳» با مدیران سازمان به توافق ضمنی رسیده‌اند.

گروه تولید سریال پایتخت برای «پایتخت ۳» با مدیران سازمان به توافق ضمنی رسیده‌اند.

سینما کده

cinema-pit3

پایتخت ۳

به گزارش سینما کده سیروس مقدم کارگردان سری اول و دوم «پایتخت» درباره تازه‌ترین خبرهای این سریال گفت: «محسن تنابنده و دیگر دوستان نویسنده در حال کار هستند و تحقیقات مربوط به سریال را انجام می‌دهند. با پایان کارم در«بچه‌های نسبتا بد» قرار است در سفری برای «پایتخت ۳» سوژه‌یابی کنیم.» او افزود:«در این سفر سیری در منطقه خواهیم داشت و برای سوژه‌یابی در کشورهای همسایه هم چرخ می‌زنیم.»

پس از پایان پخش سریال «پایتخت ۲» در نوروز سال جاری بحث درباره ساخت سری سوم این پروژه تلویزیونی پرطرفدار آغاز شد و اخبار جسته و گریخته‌ای درباره ساخت بخش جدید این مجموعه تلویزیونی به کرات از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شد که البته این گمانه‌زنی‌ها از سوی عوامل این پروژه غیرقطعی خوانده می‌شد. با این وجود اکنون توافقات اولیه برای ساخت سومین سری از این مجموعه تلویزیونی انجام شده و تیم تولید «پایتخت ۳» با مدیران سازمان به توافق ضمنی رسیده‌اند اما هنوز در مرحله ابتدایی راه هستند و متن این سریال نیز آماده نشده است.

همچنین صحبت‌های شفاهی درباره حضور بازیگران اصلی این سریال هم انجام شده تا در صورت توافق محسن تنابنده در نقش نقی، احمد مهران فر در نقش ارسطو، ریما رامین‌فر در نقش هما و علیرضا خمسه در نقش بابا پنجعلی در«پایتخت ۳» هم حضور داشته باشند، اما هنوز قرارداد رسمی برای بازی در این سریال با آنها بسته نشده است.

اولین سری سریال «پایتخت» درباره خانواده نقی معمولی بود که به علت قبولی همسر او هما در دانشگاه، در تعطیلات نوروز به تهران می‌آیند و در این فرصت دو هفته‌ای فراز و نشیب‌های متعددی را پشت سر می‌گذارند. این سریال در نوروز ۹۰ از شبکه اول سیما روی آنتن رفت.

موفقیت عوامل سازنده و استقبال مخاطبان از کار، جرقه ساخت سری دوم این مجموعه را زد. اثری که مشغول بودن عوامل آن در آثار دیگر ساخت سری دومش را یک سال به تاخیر انداخت و«پایتخت ۲» در نوروز ۹۲ با محوریت سفر خانواده معمولی از شمال به جنوب کشور برای رساندن یک گنبد و گلدسته به یک امامزاده از شبکه یک پخش شد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top