سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » آغاز فیلمبرداری سریال ((پایتخت۳)) از مهر ماه.

آغاز فیلمبرداری سریال ((پایتخت۳)) از مهر ماه.

سینما کده

cinema-pt3

پایتخت۳

به گزارش سینما کده کارگردان محبوب‌ترین سریال نوروزی اخبار منتشر شده به نقل از او در مورد ساخت سری سوم پایتخت را تکذیب کرد و گفت هنوز هیچ فکری در این باره نشده است.
سیروس مقدم، کارگردان سریال محبوب پایتخت در بخش‌هایی از گفتگوی تفصیلی اعلام کرد: هیچ تصمیمی برای ساخت سری سوم سریال پایتخت وجود ندارد و خبر منتشر شده در مورد ساخت سری سوم پایتخت در کشور تاجیکستان صحت ندارد.
مقدم ساخت سری سوم سریال را منوط به عملی شدن سه شرط تمایل مدیران صداوسیما برای ادامه کار، توانایی گروه برای درآوردن محتوایی جدید از سریال و انجام یک نظرسنجی برای سنجش میزان تمایل مخاطبان تلویزیون به ادامه کار دانست.سه شرطی که به گفته او هنوز هیچ کدامشان عملی نشده‌اند و بنابراین هرگونه صحبتی در مورد ساخت سری سوم پایتخت فعلا منتفی است.
کارگردان سریال پرطرفدار این روزها صحبت از ساخت پایتخت ۳ در تاجیکستان را ناشی از سوءتفاهمی دانست که رسانه‌های ایرانی در هنگام شرح ماوقع جریان و مراحل ساخت سری دوم پایتخت دچارش شده‌اند. مقدم در انتهای برنامه «سین مثل سریال» در تلویزیون از سفرخودش و محسن تنابنده به تاجیکستان برای فرآهم کردن مقدمات ساخت سری دو خبر داده بود. سفری که بنا به دلایل مختلف منجر به نتیجه ساخت سریال در تاجیکستان نشد.این نقل قول بنا به گفته مقدم منجر به ایجاد تصور ساخت سری سوم پایتخت در تاجیکستان شده است.
در ادامه این گفتگو سیروس مقدم درباره سبک نوین اجتماعی سریال پایتخت و رسیدن به فرمول اثر رسانه‌ای مردمی و واقعی صحبت کرد و جهان‌بینی سازندگان و صاحبان رسانه‌ها را در خروجی کار به شدت موثر دانست.مقدم معتقد بود خروج زندگی روزمره مردمی از رسانه‌های ایرانی اتفاق بد چند سال گذشته بود و پایتخت تلاشی برای نقب زدن به زندگی واقعی و روزمره مردم عادی و معمولی ایرانی بود
وی در مورد سریال‌سازی دینی و همین‌طور تلاش پایتخت برای رسیدن به عدالت رسانه‌ای در تلویزیونی ایران بحث شد.مقدم معتقد بود که زمان نگاه تحقیرآمیز به شهرستانی‌ها دیگر تمام شده است و تلاش پایتخت برای از بین بردن دوگانه تهرانی/غیرتهرانی باید تازه آغاز راه باشد.
سیروس مقدم در پایان گفتگو به شرحی در مورد کارنامه و روند فیلمسازی‌اش پرداخت و خود را بنا به تعبیر مدیران تلویزیون «روز مبادای» تلویزیون دانست.مقدم معتقد بود تبدیل به آچارفرانسه‌ای در تلویزیون شده است که طبق شرایط جدید به وجود آمده برایش باید در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف توقعات تلویزیون را برطرف کند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top